TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пензионерка нападната во Автокоманда по расправија

Макфакс - 08.12.2023

Р.С.(78) од Скопје пријавила во полицијата дека вчера околу 17.00 часот на подрачјето на Автокоманда била физички нападната од женско лице. Според пријавеното, на нападот претходна расправија.

Пензионерка нападната во Автокоманда по расправија

Опсервер - 08.12.2023

Р.С.(78) од Скопје пријавила во полицијата дека вчера околу 17.00 часот на подрачјето на Автокоманда била физички нападната од женско лице. Според пријавеното, на нападот претходна расправија.

Пензионерка нападната во Автокоманда по расправија

Centar - 09.12.2023

Р.С.(78) од Скопје пријавила во полицијата дека вчера околу 17.00 часот на подрачјето на Автокоманда била физички нападната од женско лице. Според пријавеното, на нападот претходна расправија.