TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец нападнат од неколку лица на Бит Пазар

Курир - 03.10.2022

На 02.10.2022 во 20:30 часот во Полициската станица Бит Пазар, А.Б.(46) од Скопје пријавил дека околу 16:15 на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од неколку лица.

Скопјанец нападнат од неколку лица заради недоразбирања во сообраќај

Скопје инфо - 03.10.2022

46-годишник од Скопје бил физички нападнат од неколку лица. Имено, од МВР информираат дека настанот бил пријавен вчера (02.10.22), а 46-годишникот изјавил дека на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички ...

Тепачка поради недоразбирање во сообраќајот во Чаир

Курир - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 14.20 часот во Полициска станица Бит Пазар М.М.(53) од Охрид пријавил дека на подрачје на Чаир, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Тепачка поради недоразбирање во сообраќајот во Чаир

Скопје инфо - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 14.20 часот во Полициска станица Бит Пазар М.М.(53) од Охрид пријавил дека на подрачје на Чаир, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Тепачка во Чаир поради недоразбирање во сообраќајот

Press24 - 02.10.2022

Вчера М.М. (53) од Охрид пријавил дека бил физички нападнат во Чаир. „На 01.10.2022 во 14.20 часот во Полициска станица Бит Пазар М.М.(53) од Охрид пријавил дека на подрачје на Чаир, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од ...

Тепачка поради недоразбирање во сообраќајот во Чаир

Lider - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 14.20 часот во Полициска станица Бит Пазар М.М.(53) од Охрид пријавил дека на подрачје на Чаир, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.