TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Бритни Спирс објави емотивна фотографија: По долго време повторно ги покажа синовите

Слободен Печат - 03.03.2021

Поп – принцезата Бритни Спирс беше во брак со Кевин Федерлајн од 2004 до 2007 година, со кој ги доби синовите Шон и Џејден. Шон е роден во 2005 година, а една година подоцна е роден Џејден.

„Сега се многу големи!“ - Бритни Спирс објави ретка фотографија од синовите Џејден (14) и Шон Престон (15)

Црнобело - 02.03.2021

Бритни Спирс сподели ретка фотографија од нејзините синови Џејден Џејмс и Шон Престон, а во описот на објавата зборува за мајчинството. Пејачката го дели старателството со поранешниот сопруг Кевин Федерлајн, а изворите тврдат дека е во одлични ...