TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брутален напад во авион: Стјуардесата ја молеше патничката правилно да ја стави маската, оваа и ги скрши забите

Слободен Печат - 10.06.2021

Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз (неименувана) стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Според очевидци, физичкиот напад на жената врз вработена во „Саутвест ерлајнс“ се случил откако таа повеќе пати ...

(ВИДЕО) Патничка истепа стјуардеса поради укажувањето правилно да ја носи маската

Фактор - 10.06.2021

Поради неправилно носење на маска настана инцидент во авион. Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Како што раскажуваат сведоци, физичкиот напад се случил откако ...

ВИДЕО: Жестока кавга во авион - патничка нападнала стјуардеса и ѝ ги скршила забите

Press24 - 10.06.2021

Полицијата ја привела Американката Вивијен Квинонез поради физички напад на стјуардеса за време на летот од Сакраменто во Сан Диего минатиот месец. Според на исказите на сведоците, до физичка пресметка настанло откако вработена во Саутсвест Ерлајнс ...

Жестока тепачка поради маска: Патничка нападнала стјуардеса за време на авионски лет – Крв на сите страни!

Попара - 10.06.2021

Полицијата ја уапси Американката Вивиен Кинонес (28) минатиот месец поради физички напад врз стјуардеса, за време на летот од Сакраменто до Сан Диего. Според очевидците, физичкиот напад од страна на Вивиен врз вработената во „Саутвест Ерлајнс“ се ...

ВИДЕО: Патничка истепа стјуардеса поради укажувањето правилно да ја носи маската

Курир - 10.06.2021

Поради неправилно носење на маска настана инцидент во авион. Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Како што раскажуваат сведоци, физичкиот напад се случил откако ...

Патничка истепа стјуардеса поради укажувањето правилно да ја носи маската

Пулс24 - 11.06.2021

Поради неправилно носење на маска настана инцидент во авион. Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Како што раскажуваат сведоци, физичкиот напад се случил откако ...

(ВИДЕО) Стјуардеса брутално нападната од патничка

Lider - 10.06.2021

Полицијата ја уапси Американката Вивиана Кинонез (28) за физички напад врз (неименувана) стјуардеса на лет од Сакраменто за Сан Диего. Според очевидци, физичкиот напад на жената врз вработена во „Саутвест ерлајнс“ се случил откако таа повеќе пати ...

Невиден инцидент во авион: Патничка удирала стјуардеса во лице, ѝ скршила заби, и сето тоа поради маска

Точка - 10.06.2021

Целиот напад го снимила 57-годишната Мишел Манер, која се враќала од годишен одмор. Полицијата ја привела Американката Вивиен Квинонез поради физички напад на стрјуардеса при слетувањето од Сакраменто во Сан Диего минатиот месец.

Скандал во авион: Патничка претепала стјуардеса и ѝ ги искршила забите/ВИДЕО

Вечер Прес - 10.06.2021

За време на летот на „Саутвест Ерлајнс“ од Сакраменто до Сан Диего, дваесет и осумгодишната американка Вивиен Квинонез, брутално ја нападнала стјуардесата поради што по слетувањето на авионот е приведена од полицијата Според изјавите на сведоците, ...