TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најпродавани: Белите сандали од MANGO се Инстаграм хит

МакМода - 17.04.2018

Шпанската модна марка Манго продолжува пријатно да не изненадува со модни парчиња од пролетната колекција кои за брзо време стануваат бестселер. Овојпат, тоа се белите сандали со висока потпетица кои веќе ги облекоа највлијателните модни блогерки ...

Еве како високите потпетици го привлекуваат машкото внимание!

Женски магазин - 17.04.2018

Со вистинските чевли успешностa во односите со посилниот пол нагло се покачува. Ние го знаеме тоа од искуство. Но неодамна беше откриено и од серија студии спроведени во Франција и објавени во списанието „Архиви на сексуалното однесување“.

Bershka има хит сандали со ефект на огледало

МакМода - 16.04.2018

Bershka пријатно не изненадува со уште едно модно парче од пролетната колекција. Станува збор за металик-сребрените сандали кои имаат ефект на огледало. Сребрените сандали се украсени со проѕирни детаљи, додека потпетиците се дебели со висина од 7 ...

Најбараните модели на чевли секоја сезона!

Женски магазин - 16.04.2018

Моден евергрин! Кога станува збор за чевли, секоја дама ја интересира секоја можна анализа во врска со нив и кои чевли се всушност најбарани на светот. Најновото истражување според Гугл вели дека најбараните чевли се еспадрилите Шанел.