TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рекол дека дошол за исчисти – пукање во Атина, отпуштен работник во бродска фирма убил едно лице, повредил две

Телма - 12.02.2024

Едно лице е убиено, а две се ранети во пукање во една бродска компанија во населбата Глифада во Атина, објави грчката ТВ станица ЕРТ . Според првичните информации, напаѓачот е 70-годишен маж, поранешен вработен во фирмата, со потекло од Египет кој ...

Атина: Три лица загинаа во престрелка во бродска компанија, напаѓачот се самоуби

А1 On

Едно лице загина, двајца се ранети во престрелка во бродска компанија во Атина

А1 On

Четворица мртви во напад на бродска компанија во Грција, мртов е и напаѓачот

Centar

Поранешен вработен во фирма упаднал во канцеларии и пукал: маж уби едно и повреди две лица во Грција

Макфакс

ПУКАЊЕ ВО АТИНА: Напаѓачот се забарикадирал во зграда, има жртви

Локално

Нови детали од ужасот кај Атина: Четворица мртви во напад на бродска компанија, напаѓачот се самоуби

Локално

Точка

Поранешен вработен во бродска компанија во Атина уби тројца и се самоуби

Вечер Прес - 12.02.2024

Четири лица го загубија животот денеска во престрелка во просториите на бродска компанија во предградието на Атина, меѓу кои и напаѓачот кој се самоуби, соопшти полицијата. Напаѓачот во понеделникот наутро провалил во седиштето на компанијата ...

Пукање во бродска компанија во Атина. Четворица мртви

Независен

Четворица мртви во престрелка во Атина: Масакрот во голема бродска компанија го извршил поранешен вработен кој на крајот сам си пресудил

Во Центар

Вооружениот маж кој упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Канал5 - 12.02.2024

Вооружениот поранешен вработен, кој утрово упадна во бродска компанија во јужниот дел на Атина уби три лица, по што и се самоуби, според првичните неофицијални информации, јави дописничката на МИА од Атина.

Вооружениот маж кој упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Курир

Вооружениот маж кој упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Република

Вооружениот маж кој упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

24Инфо

Вооружениот маж кој упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Либертас

Вооружени маж упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Сител

Вооружен маж упадна во бродска компанија во Атина уби три лица и се самоуби

Нетпрес

Слободен Печат Во Центар Пулс24 MakPress 24 Вести