TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хороскоп за 17 март (петок)

Порта - 16.03.2023

ОВЕН Доколку сте склони кон импулсивно трошење и шопинг, денес бидете особено внимателни, можно е да се ставите себеси во тешка финансиска состојба поради нерационално купување. Некоја промена во вашето секојдневие ќе го подигне вашиот дух и ќе се ...

Сакате да бидете вистински среќни? Престанете да ги правите овие работи!

Кафе пауза - 16.03.2023

Многумина постојано размислуваат само за негативните искуства низ кои поминале и сметаат дека не заслужуваат ниту малку среќа или позитивност. Ние сме центарот на нашиот сопствен универзум.