TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за петок (14. февруари 2020)

ТВ21 - 14.02.2020

ОВЕН Работа: Новите околности водат кон добри промени на ова поле. Судбината ви е наклонета. Љубов: Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Здравје: Покачена температура.

Хороскоп за петок, 14 февруари

Кумановски м. - 14.02.2020

Овен ЉУБОВ: Ќе бидете особено во добро расположение и ќе ве интересира љубовта, што ќе ве направи среќни. Loading... РАБОТА: Проблеми со авторитетите. ЗДРАВЈЕ: Чувствително. Бик ЉУБОВ: Ќе имате можност да комуницирате со личноста што ви се допаѓа.

Дневен хороскоп за петок, 14.02.2020: Важно е да го направите она што сметате дека ќе ви донесе олеснување – Нема ...

Екран - 14.02.2020

Овен Љубов: Во емотивна смисла, не можете веднаш да влијаете врз одлуката на партнерот. Направете нешто што ќе остави голем впечаток кај некој близок. Работа: Вие се обидувате да го промените вашето однесување, но исто така чувствувате потреба да ве ...

Дневен хороскоп 14.02.2020

Денар - 14.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено.

Хороскоп за четврток, 13 февруари

Кумановски м. - 13.02.2020

Овен ЉУБОВ: Ќе сакате да остварите нова љубов. Loading... РАБОТА: Ќе треба да решите правни проблеми или проблеми со статусот и можно е службено патување. ЗДРАВЈЕ: Внимавајте што јадете. Бик ЉУБОВ: Фокусирајте се и ништо нема да ве спречи.

Дневен хороскоп за 13. февруари 2020 година

Канал5 - 13.02.2020

Дневен хороскоп за четврток , 13. февруари 2020 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Освен мали дневни уживања во двојка , денеска ќе размислувате и за некои подлабоки филозофски прашања. Кариера Веќе ништо не ви стои на патот .

Одличен ден за нов работен договор – Дневен хороскоп (13.02.2020)

Скопје24 - 13.02.2020

ОВЕН Очекувате поддршка од оние со кои работите и сте непријатно изненадени од повлекувањето на некои од вашите колеги од договорот кој сте го направиле порано. Емоционалниот партнер денес е изненаден од вашите неочекувани барања или премногу ...

Дневен хороскоп за четврток (13. февруари 2020)

ТВ21 - 13.02.2020

ОВЕН Работа: Пред вас се мали компликации кога е во прашање ова поле, но низ малку труд ќе успеете се да решите. Љубов: Осамени сте и не се чувствувате добро поради тоа. Ви доаѓа ден во кој ќе посакате нови познанства. Здравје: Главоболка.

Дневен хороскоп за четврток, 13.02.2020:Не создавајте дополнителни проблеми за себе – Покажете дека добрата волја и ...

Екран - 13.02.2020

Овен Љубов: Некој кај вас разбудува емотивен интерес. Новите настани ви асоцираат на пријатни спомени. Работа: Постојат работи што бараат креативно размислување. Нема потреба да се забрзаат некои деловни ситуации.

Дневен хороскоп 13.02.2020

Денар - 13.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Можно е да немате доволно доверба во својот деловен партнер и тоа ќе ви создава голема кочница на полето на работата. Во љубовта можете да сметате на подобрување на односите со саканото лице.

Дневен хороскоп за 12.02.2020 – Биковите можат да очекуваат зголемување на заработувачката во следниот период

Слободен Печат - 12.02.2020

ОВЕН Можно е да имате желба да ја менувате работата. Не сте задоволни од околностите во кои сега се наоѓате. Не ви се допаѓа ситуацијата која ја имате во односот со партнерот. Не ви лесно да донесете одлука. Внимавајте на жолчката.

Дневен хороскоп за 12.февруари 2020 година

Канал5 - 12.02.2020

Дневен хороскоп за среда , 12. февруари 2020 горина. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Станува се појасно дека треба повеќе внимание да и псоветите на саканата личност. Некако не сакате да играте како што таа ви свири.

Хороскоп за среда, 12 февруари

Кумановски м. - 12.02.2020

Овен (21.03. – 20.04) ЉУБОВ: Ќе бидете кокетни и хумористични и тоа сигурно ќе ви донесе нови можности за љубов. Loading... РАБОТА: Проблеми поврзани со правни прашања. ЗДРАВЈЕ: Хормонална нерамнотежа. Бик (21.04.

Дневен хороскоп: Стрелецот под голем притисок, Вагата пред нова врска

Press24 - 12.02.2020

ОВЕН Можно е да имате желба да ја менувате работата. Не сте задоволни од околностите во кои сега се наоѓате. Не ви се допаѓа ситуацијата која ја имате во односот со партнерот. Не ви лесно да донесете одлука. Внимавајте на жолчката.

Дневен хороскоп за 12.февруари 2020 година

iPortal - 12.02.2020

Водолија 21.1.-19.2. Љубов Станува се појасно дека треба повеќе внимание да и псоветите на саканата личност. Некако не сакате да играте како што таа ви свири. Кариера Преговори , договарања и усогласувања дениовиве ќе бидат главна тема.

Хороскоп за 13. 02. 2020 – Лавовите ќе стават крај на љубовната авантура!

Слободен Печат - 13.02.2020

ОВЕН Пред вас се мали компликации кога е во прашање работата, но низ малку труд ќе успеете се да решите. Осамени сте и не се чувствувате добро поради тоа. Ви доаѓа ден во кој ќе посакате нови познанства. Во текот на денот ќе ве мачи главоболка.

Неповолен ден за Шкорпијата, одлични шанси за Овенот: Дневен хороскоп (14.02.2020)

Скопје24 - 14.02.2020

Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: На овие знаци љубовта им е пред врата

Курир - 14.02.2020

ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на ова поле. Судбината ви е наклонета. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена температура.