TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нови тензии кај Кардашијанс: Клои го поддржува Канје и по крајот на бракот со Ким

Хаштаг - 22.07.2021

Клои Кардашијан го поддржа Канје Вест и неговата најава за новиот албум... Сѐ уште не стивнуваат тензиите во односот помеѓу Ким Кардашијан и Канје Вест. Нивните обожаватели ги следат сите нивни чекори, па така воочија дека Клои, сестра на Ким, ја ...

Kим Кардашијан го „смувала“ поранешното момче на Џенифер Лопез?

Курир - 22.07.2021

Иако официјално се уште не е разведена од Канје Вест, изгледа дека Ким Кардашијан има нова љубов, пишуваат странските медиуми. Имено, како што се наведува, станува збор за поранешниот свршеник на Џенифер, Алекс Родригез, а на ова врска наводно ја ...

Комбо на денот: Ким Кардашијан знае како да те се дотера и за во теретена

Хаштаг - 22.07.2021

Иако многумина сметаат дека најпознатата старлета во светот знае да се облекува само провокативно, таа често им го побива тоа мислење. Ким Кардашијан, редовно знае да изненади со својот изглед, а особено да го освежи „feed“-от на Инстаграм, каде што ...

Ким Кардашијан го ќари поранешниот свршеник на Џенифер Лопез (ФОТО)

Нетпрес - 22.07.2021

Крис Џенер се обидува на секој можен начин да ги спои својата ќерка Ким Кардашијан и поранешниот свршеник на Џенифер Лопез, Алекс Родригез. Кога станува збор за Крис Џенер, сè е јасно како ден – сѐ што ќе науми таа, главно и се остварува, а прекарот ...

Нејзината мајка смислила љубовна афера од која ќе ви падне вилицата во шок: Ким Кардашијан во врска со човек кој сите ...

Попара - 22.07.2021

Светските медиуми зујат за нив! Една од најпопуларните жени во светот, Ким Кардашијан, наводно е во врска со поранешниот свршеник на Џенифер Лопез, Алекс Родригез, а сè беше смислено од славната „мама“ Крис Џенер.

Kим Кардашијан го „смувала“ поранешното момче на Џенифер Лопез?

Вистина.мк - 22.07.2021

Иако официјално се уште не е разведена од Канје Вест, изгледа дека Ким Кардашијан има нова љубов, пишуваат странските медиуми. Имено, како што се наведува, станува збор за поранешниот свршеник на Џенифер, Алекс Родригез, а на ова врска наводно ја ...

Ким Кардашијан ја послуша мајка си и го „заведе“ поранешниот вереник на Џеј Ло

Локално - 22.07.2021

Иако сè уште официјално не се разведе од раперот Канје Вест, се чини дека најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, веќе пронајде нова љубов. Имено, станува збор за Алекс Родигез, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, а како што пишува ...

Ким ја послуша мајка си: Го „заведе“ поранешниот свршеник на Џенифер Лопез

Женски магазин - 22.07.2021

Иако сè уште официјално не е разведена од раперот Канје Вест, се чини дека најпознатата старлета на светот, Ким Кардашијан, веќе пронајде нова љубов. Имено, станува збор за Алекс Родигез, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, а како што пишува ...

Ким Кардашијан во врска со бившиот на својата пријателка?!

Убавина и Здравје - 21.07.2021

Крис Џенер смета дека пронашла совршен партнер за својата ќерка Ким Кардашијан , која се разведува со раперот Канје Вест . Имено, таа се обидува на секој можен начин да ги Ким и поранешниот свршеник на Џенифер Лопез, Алекс Родригез .

Канје Вест се расплака поради својот брак со Ким Кардашијан

Убавина и Здравје - 21.07.2021

Канје Вест одржа забава во Лас Вегас, а поводот беше неговиот нов албум кој ќе се вика Донда, по неговата покојна мајка На промоцијата, тој отпеа една од песните во кои наводно имало коментари за неговиот брак со ријалити-sвездата Ким Кардашијан .