TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Хејли и Џастин на плажа!!!

Канал5 - 19.03.2019

Прекрасната манекенка ја „отвори сезоната’. Хејли Болдвин пред да стане сопруга на мегапопуларниот пејач Џастин Бибер, беше позната како една од најангажираните и најбараните манекенки на светот.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин уживаат на плажа

ЗаЗабава - 19.03.2019

Џастин Бибер и Хејли Болдвин континуирано се мета на папараците. Па така и нивниот релаксирачки ден на плажа не помина без да биде овековечен од папараци камерите. Славниот брачен пар беше фотографиран на плажата „Лагуна“ во Лос Анџелес.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин повторно среде жестока расправија (фото)

Црнобело - 19.03.2019

Во бракот на Џастин и Хејли дефинитивно не цветаат рози, а тој неодамна на Инстаграм откри дека се бори, дека се чувствува чудно и сака сите да се молат за него. Во медиумите осамнаа гласини дека во брачниот живот на Џастин и Хејли не цветаат рози, ...

Малото семејство Бибер го помина викендот на плажа: Презгодната Хејли пленеше погледи во розово бикини

Точка - 18.03.2019

Младиот и активен брачен пар Бибер викендот го искористи за уживање во летните радости. Џастин и Хејли се снимени на една калифорниска плажа каде, секој на свој начин пленеше погледи - тој со многубројните тетоважи, а таа со фантастичното тело.

Џастин Бибер и Хејли Болдвин се скараа во парк

Локално - 18.03.2019

Џастин Бибер и Хејли Болдвин беа уловени од папараците како се расправаат во паркот во близина на плажата Лагуна, каде што моментално се на одмор. 25-годишниот Бибер и неговата 22-годишна сопруга, Хејли, ги покажаа своите разлики во јавноста.