TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Карлеуша си го галеше задникот, фановите во транс!

Вечер - 12.07.2019

Лудо насмеано и бесконечно расположено реагира публиката на завчерашниот секси настап на „мала од скандала“ која не престанува да ги провоцира народите од Вардар па до Триглав. Јелена Карлеуша пееше на белградскиот фестивал “Влез“ скоро па, гола.

Секси костим, без гаќички: Погледнете го стајлингот на Карлеуша за настапот на „Влез“ фестивалот (ФОТО)

1tv - 12.07.2019

Една од главните ѕвезди на првиот фестивал „Влез“ е и Јелена Карлеша. За настапот на овој музички настан ЈК одбра провокативно да се облече. Карлеуша на себе имаше секси костим преполн со бели трегери, а тоа што е приметливо е дека на себе нема ...

Фото: Карлеуша во ленти на сцената, публиката во транс!?

Канал5 - 12.07.2019

Српската пејачка Јелена Карлеуша во супер провокативно издание настапи на музичкиот фестивал „Влез“ во Белград. Атрактивната пејачка облечена само во бели кожни ремени ја воодушеви публиката на Белградскиот саем.

Јелена Карлеуша во секси бел костим во друштво на Филип Пецовски и Мартинијан (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечер имаше настап на фестивалот „Влез“ и се појави облечена во бел секси костим кој што го истакна нејзиниот задник. На големата фестивалска сцена друштво и правеа и Македонците, Филип Пецовски и Мартинијан ...

ФОТО: Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

Press24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

КАРЛЕУША СО БИЗАРЕН ИЗГЛЕД: Разголена, мрежи и без долна облека! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен Печат - 12.07.2019

Чудна облека за настапот за кој цела Србија зборува Јелена Карлеуша продолжува да шокира, а овојпат со изборот на облека (ако може така да се нарече) за настапот на белградскиот саем „Улаз“.

Се појави на сцена речиси гола: Карлеуша гаќичките ги заборавила дома (видео)

Press24 - 12.07.2019

Карлеуша се појави на настап на фестивал, а на сцена се појави речиси гола, со бели ремени околу телото, а на главата имала голем моден детаљ кој потсетуваше на мраз. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, ...

Карлеуша на „Влез“ речиси гола: Дивата без гаќички, Македонците без комплекси со неа на сцената (ФОТО+ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша во друштво на двајца Македонци и речиси полугола (ФОТО)

Курир - 12.07.2019

Пејачката Јелена Карлеуша вчера вечерта имаше настап на фестивалот „Улаз“. А токму за тоа го избрала и еден од најпровокативните костими до сега. Таа одбрала бел костим на кој што речиси е полу гола, а судејќи и по фотографиите, изгледа и гаќичките ...

Целосно поразлична – вака навистина изгледа Карлеуша без фотошоп и филтери

Пулс24 - 11.07.2019

Јелена Карлеуша изгледа фантастично, со беспрекорна шминка, совршено затегнато тело, витка линија, подигнат задник и плочки на стомакот, но само на својот Инстаграм профил. Сосема друга е приказната кога ќе ја сретнете во живо, кога нема филтери и ...

Мартинијан со Карлеуша вечерва на фестивалот „Улаз“

Кумановски м. - 11.07.2019

Кумановецот Мартинијан Кириловски вечерва ќе настапи заедно со Јелена Карлеуша на белградскиот фестивал „Улаз“. Кириловски и неговата менторка од шоуто „Ѕвездите на Гранд“ настапот ќе го започнат нешто по 21 часот. loading...

(ФОТО) Карлеуша без гаќички во прегратка на двајца Македонци

iPortal - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ каде таа се појави во провокативен корсет без гаќички. Со неа на сцената меѓу неколкуте специјални гости на дивата, настапија и двајца Македонци и тоа млади ѕвезди на ...

Гаќичките ги заборавила дома: Карлеуша заводлива во друштво на двајца Македонци (ФОТО)

Скопје24 - 12.07.2019

Јелена Карлеуша вчеравечер имаше свое шоу на нововостановениот фестивал „Улаз“ (Влез) во Белград. Токму за оваа прилика фолк дивата реши на присутните да им приреди уште еден шок. Избрајќи ултрапровокативен костим, Јелена се појави на сцената речиси ...