TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ХОРОСКОП ЗА 18-ТИ НОЕМВРИ: За Овните се подобрува деловната ситуација, а Лавовите повеќе да одмораат

Попара - 18.11.2023

Овен До крајот на денот добри вести од личност под знакот Јарец, која е голем поддржувач на вашиот бизнис. Обидете се да се посветите на се што сте испланирале изминативе неколку дена. Главоболка.

ХОРОСКОП ЗА 17-ТИ НОЕМВРИ: Овенот има проблем во љубовта, а Девицата да внимава на работа

Попара - 17.11.2023

Овен Ситуацијата со партнерот се подобрува благодарение на вашиот интерес, а вие сакате да му помогнете подобро во деловното работење. Партнерот не ви се заблагодарува доволно за тоа и може да предизвика мали проблеми во остатокот од денот.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 17 ноември 2023 (петок): Деловната ситуација драстично се подобрува!

Убавина и Здравје - 17.11.2023

Овен Во текот на денешниот ден обрнете внимание на разговорите кои ќе ги водите со луѓето со кои работите. Не треба да бидете тврдоглави во следењето на вашите принципи, но треба да бидете подготвени за компромис. Проблеми со грбот.

Дневен хороскоп: Раковите ги очекува конфликт со партнерот, Вагите да се чуваат од негативни емоции, а Рибите од ...

Хаштаг - 17.11.2023

Овен Во овој период е многу важно да се посветите на оние луѓе кои најмногу го заслужуваат тоа, а тоа се вашите пријатели. Ова особено се однесува на личност под знакот Јарец која ви била голема поддршка во претходниот период. Здравјето е одлично.

Раковите ги очекува конфликт со партнерот, Вагите да се чуваат од негативни емоции, а Рибите од проблеми во врската: ...

Женски магазин - 17.11.2023

Овен Во овој период е многу важно да се посветите на оние луѓе кои најмногу го заслужуваат тоа, а тоа се вашите пријатели. Ова особено се однесува на личност под знакот Јарец која ви била голема поддршка во претходниот период. Здравјето е одлично.

Дневен хороскоп за сабота 18 ноември: Подобрена деловната ситуација за Овните, Лавови одморете повеќе

Репортер - 18.11.2023

До крајот на денот поволни вести од личност под знакот Јарец кој е голем поддржувач на вашиот бизнис. Обидете се да се посветите на се што сте планирале пред неколку дена. Главоболка. Венера го активира вашето поле на семејни односи и укажува на ...