TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриена причината за скандалот со Џенифер Лопез!

Хитпортал - 11.09.2019

Актерката и пејачка Џенифер Лопез, блесна на црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто, каде беше и премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“. Никој не очекувал дека ќе се случи скандал, но сепак гламурот беше прекратен од страна на неколку ...

Џеј Ло во најгламурозно издание , за малку ќе настрадаше во Торонто (ВИДЕО)

Канал5 - 10.09.2019

Актерката и пејачка , Џенифер Лопез неодамна наполни 50 години , но изгледа двојно помладо . Џеј Ло блескаше на црвениот тепих во Kанада на премиерата на нејзиниот најнов филм ,,Hustler”. Актерката и пејачка наскоро ќе ja гледаме како стриптизета во ...

Сакаше да ги поздрави фановите, па за малку не падна од балконот (ВИДЕО)

Слободен Печат - 10.09.2019

Во еден момент пејачката премногу се наведна и ја загуби рамнотежата, па за малку не падна од балконот. Џеј Ло лошата проценка можеше многу скапо да ја чини… Џенифер Лопез (50) на големо го промовира новиот филм „Измамнички од Волстрит“ во кој глуми ...

Џенифер Лопез блескаше во Торонто, но потоа за малку ќе се случеше страшна несреќа

Попара - 10.09.2019

Атрактивната и модерна Џенифер Лопез, ги воодушеви сите кога се појави на црвениот тепих во Торонто заедно со нејзиниот вереник Алекс Родригез. И додека од сите страни пристигнуваат пофалби за нејзиниот изглед, на интернет се појави видео што ја ...

Популарната “дива“ со невиден пех: Сакала да ги поздрави фановите па за малку ќе паднела од балконот

Точка - 10.09.2019

Џеј Ло (50) на големо го промовира новиот филм во кој глуми стриптизета која се спријателува со своите колешки против богатите клиенти затоа што сакаат да стигнат до нивните пари. Филмот имал своја премиера на филмскиот фестивал во Торонто, а ...

По скандалот на црвениот тепих, Џенифер Лопез за малку ќе паднела од балконот! ВИДЕО

+инфо - 10.09.2019

Атрактивната актерка и пејачка Џенифер Лопез (50) во неделата блесна на црвениот тепих на фестивалот во Торонто каде го претставуваше својот нов филм „Hustlers“. Атрактивната актерка и пејачка Џенифер Лопез (50) во неделата блесна на црвениот тепих ...

(Видео) Џенифер Лопез избегна несреќа на премиерата на нејзиниот нов филм

Макфакс - 10.09.2019

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто, сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови.

Протестанти ја пречекаа на црвениот килим: Џенифер Лопез, престани да носиш вистинско крзно!

Fashionel - 10.09.2019

Џенифер Лопез ја пречека непријатна ситуација на црвениот килим на Филмскиот фестивал во Торонто, како дел од промотивната турнеја за филмот „Hustlers“. Покрај вообичаените процедури и позирањето пред фотообјективите, пејачката и актерка се соочи со ...

Филмот „Hustlers“ со Џеј Ло ја освои публиката

Кајгана - 10.09.2019

Филмот „Hustlers“ доби бројни позитивни критики на премиерата во Торонто и дури се шпекулира дека е номиниран за Оскар. Главните актерки импресионираа со својот изглед на црвениот тепих. Џенифер Лопез, Констанца Ву, Кеке Палмер и Лили Рајнхарт ...

(ФОТО) НЕВИДЕН СКАНДАЛ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Викале на Џенифер Лопез и ја навредувале со транспаренти – пејачката не ...

Екран - 10.09.2019

Никој не наслутувал што и се подготвува на пејачката таа вечер Кога тип топ средена во стилот на златна дива зачекорила по црвениот тепих на филмскиот фестивал во Торонто, Џенифер Лопез очекувала сè, освен скандалот во кој се нашла! Отпрвин, сè ...

Џенифер Лопез вежба стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Канал5 - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост.

(Видео) Џенифер Лопез ќе паднеше од балкон додека ги поздравуваше фановите

Репортер - 09.09.2019

Џенифер Лопез можеше да настрада за време на премиерата на новиот филм „Измамничка од Вол Стрит“, на филмскиот фестивал во Торонто. Латино ѕвездата додека ја поздравуваше многубројната публика во салата, за момент изгуби контрола и падна од балконот.

Нападната од публиката: Скандал на премиерата на филмот во кој Џеј Ло глуми стриптизета (фото)

Вистина.мк - 09.09.2019

Џенифер Лопез (50) се појави на Фестивало во Торонто, каде го промовираше новиот филм „Hustlers“ , a иако акцентот требаше да биде на филмот и нејзиното гламурозно издание, тоа „падна во вода“.

Џеј Ло на шипка: Приватни часови за новиот филм (ВИДЕО)

PressingTV - 09.09.2019

Џенифер Лопез ништо не остава на случајноста. Таа се што прави мора да биде совршено без разлика дали станува збор за пеењето или глумата. Па така 50 годишната Џеј Ло во својот дом инсталираше шипка на која вежбаше за улогата во новиот филм ...

ВИДЕО: Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Press24 - 10.09.2019

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови.

Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка (ВИДЕО)

Курир - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост.

ВИДЕО: Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Курир - 10.09.2019

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови.

(ВИДЕО) Џенифер Лопез вежба стриптиз на шипка

iPortal - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи, на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . View this post on Instagram Life begins at the end of your comfort zone… This was definitely one of ...

Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа

Пулс24 - 10.09.2019

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови.

(ВИДЕО) Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка

Бриф - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост.

Џенифер Лопез за влакно избегна несреќа (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 11.09.2019

Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) блескаше на премиерата на нејзиниот нов филм „Хастлерс“ на Филмскиот фестивал во Торонто. Сепак, една сцена во киносалата ги шокираше нејзините фанови.

ВИДЕО: Џеј Ло во жешко издание- игра стриптиз на шипка

Press24 - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост.

Зарем има поубава глетка од ова: Џеј Ло игра стриптиз на шипка

Пулс24 - 09.09.2019

Пејачката и актерка Џеј Ло , објави видео на социјалните мрежи , на кое се гледа како се подготвува за улогата на стриптизета во филмот ,, Hustlers” . Иако Џенифер Лопез наполни 50 години , на видеото тешко може да се забележат траги од старост.