TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свршеницата на Дарко Лазиќ наскоро се вработува- пејачот откри со што ќе се занимаваа таа, а фановите и порачаа само ...

Курир - 09.04.2020

Српскиот пејач Дарко Лазиќ за српските медиуми откри детали за време од изолацијата со своето семејство, но и новости околу неговата свршеница. Имено тој за српските медиуми прво откри дека во изминатиот период ослабел дури 40 килограми, а потоа се ...

Протече домашното видео на свршеницата на Дарко Лазиќ- додека овој детаљ таа го држеше во рацете пејачот и порача само ...

Курир - 08.04.2020

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата идна сопруга Марина Гагиќ која неодамна му го подари второто дете на пејачот, заедно се преселени од родното село на пејачот Брестаќ во стан во Белград. Парот сега ужива во новиот дом, но со оглед на тоа што станот е ...

Протече домашното видео на свршеницата на Дарко Лазиќ- додека овој детаљ таа го држеше во рацете пејачот и порача само ...

Пулс24 - 08.04.2020

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата идна сопруга Марина Гагиќ која неодамна му го подари второто дете на пејачот, заедно се преселени од родното село на пејачот Брестаќ во стан во Белград. Парот сега ужива во новиот дом, но со оглед на тоа што станот е ...

Вереницата на Дарко Лазиќ ја бива за се’, па дури и за бушење – Во нивниот дом Марина е хаусмајстор

Убавина и Здравје - 08.04.2020

Пејачот Дарко Лазиќ и неговата идна сопруга Марина Гагиќ која неодамна му го подари второто дете неодамна се преселија од родното село на пејачот Брестаќ во стан во Белград. Со оглед на тоа што станот е се уште нов тие допрва го уредуваат и ...