TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ирина Шајк бега и се крие од папараците поради Канjе Вест, по романтичното патување

+инфо - 11.06.2021

Супермоделот Ирина Шајк се врати од краткото романтично патување во Прованса, Франција, каде што беше со својот нов избраник, Канје Вест. Една од најпопуларните манекенки на денешницата, Ирина Шајк и раперот Канје Вест ги поминаа изминатите неколку ...

Што мисли Бредли Купер за романсата на Ирина Шајк и Канje Вест: „Тој се надева дека набрзо...“

Точка - 11.06.2021

Веста дека руската манекенка е во врска со американскиот рапер ја изненади јавноста, но веројатно никој не бил толку многу изненаден колку поранешниот вереник и татко на нејзината ќерка - Бредли Купер.

Ким Кардашијан непријатно изненадена од новата љубов на Канје + открива зошто реши да се разведе од него

Црнобело - 11.06.2021

Во последната епизода од реалното шоу на Кардашијанс, Ким отворено зборува за осаменоста во бракот со Канје, но иако сметала дека разводот е најдобрата одлука за нив двајцата, извори откриваат дека е многу повредена што Канје најде нова љубов – ...

Еве како Бредли Купер реагирал за врската меѓу Ирина Шајк и Канје Вест

Вистина.мк - 11.06.2021

Веста дека Ирина Шајк е во врска со Канје Вест ја изненади јавноста, но никој не е толку шокиран како поранешното момче на руската манекенка и татко на нејзината ќерка, Бредли Купер. Веќе не е тајна дека Бредли и Ирина се во врска.

Не крие дека ѝ е тешко поради разводот: Еве како реагираше Ким Кардашијан на веста за врската помеѓу Канје Вест и Ирина ...

Хаштаг - 10.06.2021

Неколку дена откако ги видовме солзите на ријалити вездата поради разделбата со раперот Канје Вест, тој беше фатен со руската убавица Ирина Шајк. Сега е официјално - врската помеѓу раперот Канје Вест и манекенката Ирина Шајк не е само гласина! Парот ...

ФОТО: Канје Вест и Ирина Шајк забележани на романтична прошетка во Франција

Слободен Печат - 10.06.2021

Канје Вест и Ирина Шајк се наоѓаат во остатоците од славни раскинувања. Фамозниот рапер по седум годишен брак моментално се разведува од ријалити ѕвездата Ким Кардашијан, додека Ирина Шајк се раздели од актерот Бредли Купер во 2019 година.

Додека Ким пишува дека го сака, Канје е во Франција со Ирина Шајк

Канал5 - 10.06.2021

Додека Ким Кардашијан ги објавува нивните заеднички фотографии и романтични пораки, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните гласини дека Канје, кој е во процес на развод од Ким, бара ...

Ким му пишува јавно дека „ќе го сака цел живот“, а тој во Франција со Ирина

Таратур - 10.06.2021

Додека старлетата Ким Кардашијан јавно објавуваше нивни заеднички фотографии и му упатуваше романтични пораки дека „ќе го сака цел живот“, Канје Вест е снимен во Прованса со Ирина Шајк. Фотографиите објавени од Дејли Меил се појавија по бројните ...

Ким Кардашијан и Ирина Шајк со ист вкус за мажи – двете „паднаа“ на шармот на Канје, но и на Кристијано Роналдо

Црнобело - 10.06.2021

Најновите фотки од Канје Вест и Ирина Шајк изгледа ги потврдија гласините дека се заедно, но очигледно познатиот рапер не е единствениот маж што ги освоил и Ким Кардашијан и познатиот супермодел.

Што им е заедничко на Ким Кардашијан и Ирина Шајк? Имаат ист вкус за мажи!

Убавина и Здравје - 10.06.2021

Ријалити-ѕвездата Ким Кардашијан (40) и руската манекенка Ирина Шајк (35) имаат нешто заедничко – ист вкус за мажи! Имено, гласините дека Ирина е во тајна врска со се’ уште законскиот сопруг на Кардашијан Канје Вест не’ потсетија дека двете убавици ...

Канје Вест ја потврди врската со Шаек – Ужива на местото каде некогаш одеше со Ким Кардашијан

ММС - 10.06.2021

По шест години брак со Ким Кардашијан со која има четири деца раперот и дизејнерот Канје Вест повторно е вљубен. Врската за која веќе со недели се шушка сега е потврдена и е снимена со папарацо фотографии.

Верувале или не, официјално е: Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување (ФОТО)

Женски магазин - 10.06.2021

Верувале или не, официјално е - ледената руска убавица и раперот се заљубени еден во друг! Ирина Шајк и Канје Вест „уловени“ на кратко, но многу романтично патување! Американските папараци не го пропуштија фактот дека вчера ќерката на убавата ...

ФОТО: Ирина Шаек и Канје Вест во врска, љубовта потврдена со папарацо фотографии

Курир - 10.06.2021

По шест години брак со Ким Кардашијан, со која има четири деца, раперот Канје Вест повторно е заљубен. Врската за која се шушка со недели, сега е потврдена со папарацо фотографии. Имено, 44 годишниот Вест е снимен во романтична прошетка со 35 ...

Шокантните информации се точни: Ирина Шајк и Канје Вест уловени на романтично патување во Франција ФОТО

+инфо - 10.06.2021

Додека сестрите Кардашијан, меѓу кои и сега веќе поранешна сопруга на раперот Ким, му го честитаат роденденот на Канје Вест, тој ужива во романтичното патување со руската убавица Ирина Шајк во Франција.

ГИ ФАТИЛЕ ПАПАРАЦИ ВО ФРАНЦИЈА: Ирина Шајк и Канје Вест се заедно

Попара - 10.06.2021

Манекенката Ирина Шајк и раперот Канје Вест се заедно, објави Дејли Меил со ексклузивни фотографии од парот на романтично патување во Франција. Поранешниот сопруг на Ким Кардашијан и поранешната сопруга на Бредли Купер отидоа на пат за да го ...

Комбо на денот: Ирина Шајк во комплет кој ретко кој би знаел како да го носи

Хаштаг - 10.06.2021

фото:Profimedia Убавата русинка деновиве е мета на јавноста откако беше “уловена“ во друштво на Канје Вест и се зборува дека се во романтичка врска. Двојката се уште се нема изјаснето официјално, но во меѓувреме да се задржиме на она што ни е ...

Ким Кардашијан ги стаписа сите со нејзината роденденска честитка за Кание Вест(фото)

Хитпортал - 10.06.2021

Целиот свет се разнежни откако Ким Кардашијан објави семејна фотографија заедно со Каније Вест и нивните четири деца со која му го честиташе 40 тиот роденден. „Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким под сликата и ги разбранува ...

Ја потврдија врската: Канје Вест и Ирина Шајк уловени заедно на романтична прошетка (фото)

Вистина.мк - 10.06.2021

По шест години брак со Ким Кардашијан, со која има четири деца, раперот и дизајнерот Канје Вест повторно е заљубен. Имено, веќе со недели се шупекулира дека Канје е во врска со екс партнерката на Бредли Купер, Ирина Шајк.