TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Роберт Патисон призна дека едвај чека да влезе во костимот: Како ќе изгледа новиот Бетмен?

Хаштаг - 14.02.2020

Дали Патисон ќе биде достоен наследник? Режисерот Мат Ривс конечно се одлучи да одговори на прашањата на фановите на Бетмен за тоа како Роберт Патисон ќе се снајде во улогата на познатиот суперхерој.

Новиот Бетмен: Вака ќе изгледа Патисон во таа улога

Локално - 14.02.2020

Пред неколку месеци објавено е дека новиот Бетмен ќе го глуми Роберт Патисон, а сега излезе првиот тизер кој прикажува како ќе изгледа актерот во улогата. Режисерот на филмот Мат Ривс објави тизер на кој се гледа само Бетмен во одело, а кратката ...

Вака изгледа новиот Бетмен! Роберт Патинсон призна: „Кога ќе го облечам костимот се чувствувам моќно“

Точка - 14.02.2020

Режисерот Мат Ривс конечно одлучи да одговори на прашањето “како Роберт Патисон ќе се снајде во улогата на Бетмен - популарниот суперхерој?“. Ривс на својот Твитер профил објавил снимка од Патинсон кој е облечен во познатиот костим и на публиката ѝ ...

ПРВО ВИДЕО: Вака изгледа Роберт Патинсон како Бетмен

Курир - 14.02.2020

Обожавателите на актерот Роберт Патинсон, но и ликот Бетмен за првпат имаат можност да видат како ќе изгледа тој во новиот филм кој е најавен за идната година. Режисерот Мет Ривс објави кратко видео на кое актерот е облечен во новиот костим на ...

Прва прилика да видиме како ќе изгледа Роберт Патинсон во улогата на Бетмен

Таратур - 14.02.2020

Обожавателите на актерот Роберт Патинсон, а воедно и оние кои се долгогодишни поколоници на стрип јунакот Бетмен, ја добија првата шанса да видат како ќе изгледа холивудската ѕвезда во новото филмско продолжение за „човекот-лилјак“, кое пред ...