TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Елена Ристевска ужива во Дубаи

Хитпортал - 14.02.2018

Елена Ристевска моментално ужива во убавините на Дубаи, а оттаму секојдневно постира фотографии на својот Инстаграм профил. Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда на неколку објави позира со марама на главата, но и неколку кратки ...

(ФОТО) Вака Елена Ристеска ужива во Дубаи

Женски магазин - 14.02.2018

Преубавиот Дубаи, каде магија се случува … дел од хаштаговите со кои пејачката Елена Ристеска ги надополнува фотографиите кои ги постира на социјалната мрежа Инстаграм. Деновиве Елена која се издвојува по специфичниот глас на естрадата, ужива во ...

Елена Ристеска сподели фотографии од уживањето во Дубаи

Фемина - 13.02.2018

Елена Ристеска моментално престојува во Дубаи. Македонската пејачка сподели фотографии од своето патување во Обединетите Арапски Емирати. Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда со марама на главата позираше пред популарниот луксузен ...

Елена Ристевска со марама на главата позира во Дубаи (фото)

Press24 - 13.02.2018

Македонската поп пејачка Елена Ристевска деновиве престојува во Дубаи, а оттаму секојдневно постира фотографии на својот Инстаграм профил. Почитувајќи ја традицијата, 31-годишната музичка ѕвезда со марама на главата позираше пред популарниот ...

Фото: Елена Ристеска сосема различна - од почеток на кариера не сме ја виделе ваква

Press24 - 12.02.2018

Елена Ристеска која деновиве ужива во Дубаи, додека ние се мрзнеме во овие зимски денови, целосно го смени имиџот за потребите на една фотосесија, а фотографиите ги објави на социјалните ...

Фото: Со марама на главата Елена Ристеска прошета низ Дубаи

Press24 - 12.02.2018

Македонската поп-пејачка Елена Ритеска деновиве ужива во убавините не Дубаи, од каде веднаш по пристигнувањето своите фанови ги почести со интересни фотографии. Со цел да ја испочитува арапската традиција, Елена позираше со марама на главата.

Елена стана Арапка

Репортер - 12.02.2018

Поп-пејачката Елена Ристеска деновиве ужива во убавините на Дубаи. Веднаш по пристигнувањето во најатрактивниот арапски емират, Елена ги објави првите фотографии од своето патување. За сликањето пред Бурџ ал-Араб, Елена ставила марама преку главата, ...

Елена блеска во Дубаи како вистинска Арапка – Галерија

Скопје24 - 13.02.2018

Поп-пејачката Елена Ристеска деновиве ужива во убавините на Дубаи. Веднаш по пристигнувањето во најатрактивниот арапски емират, Елена ги објави првите фотографии од своето патување. За секој кој престојувал во Дубаи секако неизоставно е посетувањето ...