TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тајсон за Мајкл Џексон: Не би му дозволил на моето дете да оди кај него, но не би дозволил ни на туѓи ќерки да бидат со ...

Точка - 15.03.2019

"Исто така некои луѓе не би дозволиле нивните ќерки да се дружат со мене откако бев во затвор за силување. Го почитувам тоа, го разбирам. Лошо е, но разбирам, бидејќи и јас би го направил истото", рекол Мајк.

Врескаше и плачеше на улица: Ќерката на Мајкл Џексон жестоко се испокара со момчето (фото)

Вистина.мк - 15.03.2019

Парис Џексон, ќерката на починатиот музичар Мајкл Џексон, со своите постапки и изјави често ја интригира јавноста, а овој пат настана вистинска драма кога се скара со своето момче Габриел Глен.

Никогаш не би му дозволил на моето дете да влезе кај Мајкл дома: Мајк Тајсон го исплука документарецот за Џексон

Женски магазин - 15.03.2019

Американскиот боксер Мајк Тајсон (52) го исплука документарнииот филм за Мајкл Џексон и ги прозва родителите на децата кои пејачот наводно ги силувал. „Тоа што во јавност зборувате за тие работи е погрешно.

По скандалозните фотки со момчето, ќерката на Мајкл Џексон тврди дека не е зависник

Црнобело - 15.03.2019

Парис Џексон често е фотографирана со алкохол во рака, а сега и како се кара и турка со момчето. Парис Џексон (20) беше фотографирана како жестоко се расправа со нејзиното момче Габриел Глен.

Се појавија непријатни фотографии од бегството на ќерката на Мајкл Џексон

Канал5 - 14.03.2019

Ќерката на поп пејачот Мајкл Џексон , Парис и нејзиното момче Габриел Глен се фатени во жестока и агресивна расправија во Њу Орлеанс. Според британските медиуми , парис била видно пијана , што подоцна таа демантирала.Кавгата почнала во кафулето , за ...

"Спиев во ист кревет со Мајкл Џексон, моите родители немаа проблем со тоа"

Точка - 14.03.2019

Големата прашина која се подигна после емитувањето на документарниот филм во продукција на HBO "Leaving Neverland" во кој се зборува за случаевите со педофилија од страна на пејачот Мајкл Џексон очигледно дека не стивнува.

Меколи Калкин: Спиев во ист кревет со Мајкл Џексон и моите родители знаеја за тоа

Кајгана - 14.03.2019

Уште откако излезе документарниот филм „Leaving Neverland“ на HBO, никако да стивнат приказните околу наводните случаи на педофилија против легендарната поп-ѕвезда Мајкл Џексон. Луѓето се поделија на два табори – едни кои го обвинуваат и други кои ...

„Спиев во ист кревет со Мајкл Џексон и моите родители знаеја за тоа“

Канал5 - 14.03.2019

Голема прашина се крена после емитувањето на документарниот филм во продукција на каналот „HBO” „Напуштајки ја Недојдија“ (Leaving Neverland), кој се занимава со наводните случаи на педофилија на пејачот Мајкл Џексон.

Мајкл Џексон дома имал колекција со порно слики на голи деца

Канал5 - 13.03.2019

Уште од почетокот на деведесетите се зборувало дека Мајкл Џексон има педофилски склоности , иако сега целиот свет е шокиран по прикажувањето на документарниот филм ,,Напуштајќи ја Недојдија”.

Момчето среде улица ја нападнал пијаната Парис Џексон: Жестока расправија и плачење ФОТО

+инфо - 15.03.2019

Во еден момент, Парис заплакала и почнала да го крие лицето, бидејќи Глен ја кренал раката и ја стегнал тупаница и за малку ќе ја удрел. Ќерката на починатиот поп-пејач Мајкл Џексон, Парис и нејзиното момче Габриел Глен се фатени во жестока и ...

Ќе почувствувате ужас кога ќе дознаете што било пронајдено во домот на Мајкл Џексон по обвинувањата за педофилија

Курир - 13.03.2019

Уште од почетокот на деведесетите се зборувало дека Мајкл Џексон има педофилски склоности, иако сега целиот свет е шокиран по прикажувањето на документарниот филм „Напуштајќи ја Недојдија”.

Уште во 1993 година во домот на Мајкл Џексон била пронајдена колекција бизарни фотографии со голи деца, но сите молчеле

Убавина и Здравје - 14.03.2019

Уште од почетокот на деведесетите се зборувало дека Мајкл Џексон има педофилски склоности, иако сега целиот свет е шокиран по прикажувањето на документарниот филм „Напуштајќи ја Недојдија”.