TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота (15. мај 2021)

ТВ21 - 15.05.2021

ОВЕН Работа: Ве очекува нестабилна ситуација на ова поле денеска. Можно е да имате финансиски проблеми. Љубов: Можно е поранешната љубов да ви се врати во живот, некако нагло и неочкувано. Здравје: Проблеми со крвотокот.

Вашиот Хороскоп (15 мај) сабота

Порта - 14.05.2021

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар викенд во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината.

Дневен хороскоп 12.05.2021 год

Алфа - 14.05.2021

ОВЕН Пред вас е генерално добар ден за работа. Може да се потпрете на работните партнери и соработници. Се сомневате во партнерот, и односот паѓа во минус фаза поради вашата љубомора. Можни проблеми со забите.

Дневен хороскоп за 14 мај: Ќе сфатите дека потребна е храброст за да се соочите со предизвиците

Слободен Печат - 14.05.2021

Премногу размислувате за некои работи од минатото, а тоа ве спречува да направите чекор напред. Обидете се да се ослободите од некои болни спомени за ваше добро, па ако е потребно, поразговарајте со некој во кој имате многу доверба.

Дневен хороскоп за ПЕТОК, 14 мај 2021 година

Убавина и Здравје - 14.05.2021

Јарец уморен, Овен вреден, Близнаци секогаш на располагање, Лав во лошо расположение. ОВЕН Секогаш можете да сметате на поддршката на соработниците. Поволен ден ви е да работите во поголем тим.

Дневен хороскоп за петок (14. мај 2021)

ТВ21 - 14.05.2021

ОВЕН Работа: Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Љубов: Многу сте шармантни и не ви е тешко да привлечете внимание од спротивниот пол кога нешто такво ќе посакате.

Дневен хороскоп: Еден знак да очекува прилив на пари

Press24 - 14.05.2021

ОВЕН Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Во љубовта сте многу шармантни и не ви е тешко да привлечете внимание од спротивниот пол кога нешто такво ќе посакате.

Дневен хороскоп за петок, 14 мај 2021 година

Нетпрес - 14.05.2021

ОВЕН Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Во љубовта сте многу шармантни и не ви е тешко да привлечете внимание од спротивниот пол кога нешто такво ќе посакате.

Дневен хороскоп: Петок (14.Мај,2021 година)

Вистина.мк - 14.05.2021

ОВЕН Секогаш може да сметате на поддршка од соработниците. Поволен е ден за работа во вашиот колектив. Во љубовта сте многу шармантни и не ви е тешко да привлечете внимание од спротивниот пол кога нешто такво ќе посакате.

Дневен хороскоп: Еден знак да не очекува премногу

4NEWS - 14.05.2021

ОВЕН Можно е некое време да сте го препуштиле главниот збор на другите, но сте подготвени сега да се вратите на голема врата. Потребно е на саканата личност да и покажете дека ви значи и дека имате сериозни намери. Проблеми со циркулацијата.

Дневен хороскоп: Што ви носи овој четврток?

iPortal - 13.05.2021

ОВЕН Повеќето од вас имаат нови одговорности, прифатете ги денешните предлози затоа што ќе ви биде полесно да стекнете нови знаења што потоа можете успешно да ги примените. Постара или помлада личност во вашиот живот нема да може да ви обезбеди ...