TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Му се смееле на воен ветеран , па зажалиле (ВИДЕО)

Канал5 - 11.01.2019

Безбедносните камери во едно кафуле во Санкт Петерсбург снимија маж како се пресметува со тројца , кои претходно го исмевале. На тројцата мажи им било забавно да му се потсмеваат на мажот , кој седел до нив на шанкот зашто торбата му била женска.

(ВИДЕО) Насилници исмеваа гостин во кантина па набрзо се покајаа…да ти бил ветеран од Чеченија!

Алсат-М - 11.01.2019

Надзорните камери во една јавна кујна во рускиот град на Балтикот, Санкт Петерсбург, снимија неверојатна сцена во која еден маж сам претепа тројца насилници кои почнале да го задеваат. Поводот за тепачката е навистина банален, а се започнало кога ...