TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Како јадеш со таа уста?“: Лила проговори за банкарот, а доби и неочекувани прашања од гледачите? (видео)

Вистина.мк - 05.03.2021

Познатата ТВ водителка Лила Филиповска е присутна на телевизија повеќе од две децении, време за кое стана симбол за нјуспешно телевизиско лице што нема кој не го познава. Веќе 10 сезони секојдневно ја гледаме во квизот „Се или нешто“ каде е ...

Лила, Катарина Ивановска: Фото докази дека македонските познати дами уживаат во улогата на мајки

Црнобело - 05.03.2021

Кристина Димитровска појде на Попова Шапка со своето синче, Милена Антовска позираше во ист фустан со ќерка си, а пак Лила и Дани Димитровска покажаа дека нивните синови веќе се големи момци.

Во црвено фустанче со длабоко деколте водителката Лила Филиповска повторно ги раздрма фановите (фото)

Хитпортал - 03.03.2021

Нашата водителка Лила Филиповска важи за една од најследените јавни личности на Инстаграм па постојано објавува нови фотографии од нејзините ангажмани но и секојдневие. Овој пат ги освои симпатиите со црвено деколтирано фустанче со кое ја најави ...