TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп 13.06.2018

ЗаЗабава - 13.06.2018

ОВЕН Чувствувате дека доаѓаат промени и тоа ве плаши. Наместо да стравувате, разгледајте ги добрите страни од новонастанатата ситуација. Овие промени ќе ви донесат повеќе време за себе и тоа би требало да ве радува.

26 нешта што заслужувате да ги научите до вашата 26-та година

Кафе пауза - 11.06.2018

Кога ќе погледнете назад кон вашиот живот, ќе сфатите колку многу работи сте научиле. На чуден начин, животот ве учи на нешта за кои не сте ни биле свесни дека треба да ги знаете. Во продолжение погледнете кои се 26-те нешта што заслужувате да ги ...

Овој знак денес ќе добие шанса што одамна ја чека – Дневен хороскоп (13.06.2018)

Скопје24 - 13.06.2018

ОВЕН Чувствувате дека доаѓаат промени и тоа ве плаши. Наместо да стравувате, разгледајте ги добрите страни од новонастанатата ситуација. Овие промени ќе ви донесат повеќе време за себе и тоа би требало да ве радува.

Среќен дневен хороскоп: вторник (12 јуни 2018)

Среќа.mk - 11.06.2018

Овен Нема ништо поубаво од читање книга во кревет. Почнете го така денот и ќе ги видите разликите во расположението. Доколку не сте во врска, денес поставете си нов предизвик – запознавање на личноста која ќе го промени тоа! Бик Кој рече дека ...