TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нов хаос во Манчестер: Навивачите на Јунајтед го блокираа автобусот на Ливерпул

Gol.mk - 13.05.2021

Манчестер Јунајтед и Ливерпул вечерва треба да го одиграат големо англиско фудбалско дерби на „Олд Трафорд“. Мечот на лутите ривали требаше да се одигра на 2 мај, но беше одложено поради големите немири и упадот на навивачите на Јунајтед на „Олд ...

Пак хаос во Манчестер: Блокиран клупскиот автобус на Ливерпул

Екипа

Навивачи на Јунајтед го блокирале автобусот на Ливерпул (Фото)

Дерби

(ФОТО) Нова акција на навивачите на Јунајтед: Блокиран автобусот на Ливерпул со автомобили

Спортклуб

Ливерпул го брка последниот воз за ЛШ на „Олд Трафорд“

Спортски

Maчестер Јунајтед со автобуси на неколку локации ќе се обиде да ги збуни навивачите

Спортски

Навивачите на Јунајтед се спремни и денес да го одложат дербито со Ливерпул

Спортски

24Фудбал Sport 1 Слободен Печат Gol.mk Спортманија

Мане е во очај, ни самиот не знае што му е

Спортманија - 13.05.2021

Големата ѕвезда на Ливерпул бара начин како дасе врати во старата форма Англискиот гигант Ливерпул е во опасност да не избори место во Лигата на шампиони за следната сезона. Тимот кој минатата сезона на доминантен начин стигна до титулата во Премиер ...

Ѕвездата на Ливерпул во очај – ни самиот не знае што му се случува

Спортклуб

Светската sвезда е во очај, тој дури и не знае што му се случува

Sport M