TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Првата дама на Франција го отвори срцето: Поради децата чекав 10 год. за да се омажам за Макрон

Канал5 - 23.11.2023

Првата дама Брижит Макрон откри дека чекала 10 години за да се омажи за францускиот претседател Емануел Макрон, за да не им ги „уништи животите на своите деца“, кои биле околу негова возраст.

Брижит Макрон за љубовта: Почнав да излегувам со Емануел кога тој имаше 15, а јас 40 години

365 - 21.11.2023

Сопругата на францускиот претседател Брижит Макрон изјави дека чекала 10 години за да се омажи за Емануел Макрон и дека ја одложила нивната венчавка заради своите деца. Бракот бил одложен една деценија бидејќи Брижит плашела дека животите на ...

Брижит Макрон: Почнав да излегувам со Емануел кога тој имаше 15, а јас 40

24Инфо - 22.11.2023

Сопругата на францускиот претседател Брижит Макрон изјави дека чекала 10 години за да се омажи за Емануел Макрон и дека ја одложила венчавката поради своите деца. Брижит Макрон го одложи бракот со идниот француски претседател за една деценија ...

МАКРОН ИМАЛ 15, А БРИЖИТ 40 ГОДИНИ: Првата дама на Франција раскажа детали за романсата

Фактор - 23.11.2023

Првата дама на Франција, Брижит ја раскажа својата романса со францускиот претседател Емануел Макрон. Со него почнала да се забавува кога тој бил тинејџер. Таа изјави дека чекала 10 години за да се омажи за Емануел Макрон и дека ја одложила ...