TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денешен Хороскоп (26 ноември) – петок

Порта - 25.11.2021

ОВЕН Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена ќе бидете успешни и задоволни. Ви се допаѓа личност која веќе некое време ви покажува одредени симпатии. Стабилна здравствена состојба.

Дневен хороскоп за 25 ноември: Ви се отвора голема врата за напредок и заработувачка

Слободен Печат - 25.11.2021

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 25 ноември, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Можете да очекувате една Скорпија да ви бара позајмица. На професионално поле, вашите соработници ќе ве поддржат, но не се сите искрени.

Дневен хороскоп за 25. ноември 2021 година

Канал5 - 25.11.2021

Дневен хороскоп за четврток, 25. ноември 2021 година. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Она што можеби ве измачуваше, денеска ќе знаете да го искажете со многу чувства и искреност. Кариера Создадени се условите за една нова деловна соработка со ...

Како недостатокот на љубов спрема себеси ве спречува да ја пронајдете вистинската љубов?

Кафе пауза - 25.11.2021

Кога не се сакате доволно себеси не можете да очекувате некој друг да ве сака, па оттука лесно може да дојде до раскинување на врската и уништување на секоја можност за љубов. Ако не можете да најдете љубов и се прашувате што не е во ред со вас – ...

Дневен хороскоп за четврток (25.11.2021)

ТВ21 - 25.11.2021

ОВЕН Работа: Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. Љубов: На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Здравје: Намален имунитет.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 25 ноември: Добро се чувствувате во сопствената кожа!

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Јарецот е задоволен, бикот е уморен, ракот е емотивен, лавот конечно го постигнува тоа што го сака Посветете им се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Можете да очекувате дека ќе бидете задоволни од вашата работа.

Како недостатокот на љубов спрема себеси ве спречува да ја пронајдете вистинската љубов?

Вистина.мк - 25.11.2021

Кога не се сакате доволно себеси не можете да очекувате некој друг да ве сака, па оттука лесно може да дојде до раскинување на врската и уништување на секоја можност за љубов. Ако не можете да најдете љубов и се прашувате што не е во ред со вас – ...

Дневен хороскоп за четврток, 25-ти ноември 2021

Нетпрес - 25.11.2021

ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Намален имунитет.

Овенот во љубовна криза, Бикот да не ризикува

Zoom - 25.11.2021

ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Намален имунитет.

Хороскоп за четврток, 25 ноември

Кумановски м. - 25.11.2021

ОВЕН Работа: Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. Љубов: На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Здравје: Намален имунитет.

Дневен хороскоп за четврток (25.11.2021)

4NEWS - 25.11.2021

ОВЕН Работа: Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. Љубов: На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Здравје: Намален имунитет.

Дневен хороскоп: Бикот да не ризикува, а Овните во љубовна криза

Press24 - 25.11.2021

ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Намален имунитет.

Дневен хороскоп за четврток, 25-ти ноември 2021

Вистина.мк - 25.11.2021

ОВЕН Посветете се на вашите обврски и успешно ќе ги реализирате. Може да очекувате да бидете задоволни од вашата работа. На љубовен план ве очекува посериозна криза. Можни се несогласувања. Намален имунитет.

Дневен Хороскоп (25 ноември) – четврток

Порта - 24.11.2021

ОВЕН Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта полека исчезнува помеѓу вас и партнерот, она што го имавте полека се гаси. Пад на имунитетот.

Пет работи кои не треба да ги правиме во име на љубовта

Кајгана - 24.11.2021

Некои од нас го планираат животот до најмал детаљ. Други се водат по интуиција и често преземаат ризици. Дури и во љубовта. Без разлика кој е вашиот животен стил и начин на кој се справувате со предизвиците во животот и љубовта, без разлика дали сте ...

Дневен хороскоп за среда (24.11.2021)

4NEWS - 24.11.2021

ОВЕН Работа: Можеби нема да ви биде лесно да ги реализирате вашите деловни планови поради околности кои не ви одговараат. Љубов: Некој близок треба отворено да ви каже како се чувствува за вас и кои се неговите намери. Здравје: Проблеми со бубрезите.

Хороскоп за среда, 24 ноември

Кумановски м. - 24.11.2021

ОВЕН Работа: Можеби нема да ви биде лесно да ги реализирате вашите деловни планови поради околности кои не ви одговараат. Љубов: Некој близок треба отворено да ви каже како се чувствува за вас и кои се неговите намери. Здравје: Проблеми со бубрезите.