TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Денешен Хороскоп (31.05) недела

Порта - 30.05.2020

ОВЕН Поволен ден е пред вас. Може да очекуваѕе дека ќе добиете некои убави вести за нова работа. Интересно познанство ве очекува. Ќе имате можност да најдете личност која ви одговара. Одлично се чувствувате.

Интересна љубовна средба за Близнаците, проблеми за Стрелецот: Дневен хороскоп (30.05.2020)

Скопје24 - 30.05.2020

Овен Работа Ќе имате релевантни докази, но еден од вашите соработници не сака вистината да исплива на површина. Затоа, не очекувајте премногу поддршка во околината. Љубов Премногу ве погодува нечие однесување или ненадејна одлука.

Дневен хороскоп за 30. мај 2020 година

Канал5 - 30.05.2020

Дневен хороскоп за сабота, 30. мај 2020 година. Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Засилени од претходните љубовни успеси , вашата самодоварба ќе порасне , а вие ќе тргнете во нови подвизи. Кариера Ќе се двоумите дали во нешто што е стабилно и добро да ...

Дневен хороскоп за сабота (30. мај 2020)

ТВ21 - 30.05.2020

ОВЕН Работа: Може да очекувате дека со своите одлуки ќе влијаете на промените на работа. Љубов: Сте се разочарале во саканата личност. ПРед вас е период во кој ќе сакате да ја прекинете емотивната врска. Здравје: Проблеми со главоболка.

Дневен хороскоп за сабота, 30.05.2020: Ве чека пријатно изненадување – Покажете искрена благодарност, доброто со добро ...

Екран - 30.05.2020

Овен Љубов: Партнерот добро ги разбира вашите желби и потреби. Вие се надополнувате одлично во различни ситуации кои ве зближуваат. Работа: Вие сте еден чекор пред другите и вашите резултати ги надминуваат просечните стандарди.

Хороскоп за денес (30.05) сабота

Порта - 29.05.2020

ОВЕН Може да очекувате промени на деловно поле. Се разочаравте во саканата личност. Пред вас е период во кој ќе сакате да ја прекинете емотивната врска. Проблеми со главоболка. БИК Може да очекувате поволен викенд.

Дневен хороскоп за 29. мај 2020 година

Канал5 - 29.05.2020

Дневен хороскоп за петок, 29.мај 2020 година. Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Вие продолжувате да се забавувате , добро да си минувате , да јадете и пиете во друштво на саканата личност или онаа која полека ја освојувате. Ќе помине добро.

Дневен хороскоп за петок (29. мај 2020)

ТВ21 - 29.05.2020

ОВЕН Работа: Постојат ограничувања на вашето работно поле. Доста работи се менуваат и не сте задоволни од ситуацијата. Љубов: Партнерот се труди да ви ги покаже искрените чувства кон вас. Здравје: Проблеми со бубрезите се можни.

Дневен хороскоп за петок, 29.05.2020: Нема потреба да се прават „лажни изговори“ кои ќе ве претстават во погрешно ...

Екран - 29.05.2020

Овен Љубов: Ако ви пречи чувството на монотонија во емотивната врска, обидете се да го изненадите саканиот на необичен начин. Работа: Чувствувате потреба да донесувате ред во околината, но тоа го правите на лош начин или во погрешно време.

Дневен хороскоп: Еве што ви предвидуваат ѕвездите за овој ден

iPortal - 10.06.2020

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Веројатно денеска ќе бидете малку почувствителни од вообичаено, а поради слабите љубовни шанси , ќе се појават и фрустрации. Кариера Ќе бидете сигурни во сопствените резултати и ќе настојувате планот да го изведете до крај.

Дневен хороскоп: Петок (29.Мај,2020 година)

Вистина.мк - 29.05.2020

ОВЕН Работа: Постојат ограничувања на вашето работно поле. Доста работи се менуваат и не сте задоволни од ситуацијата. Љубов: Партнерот се труди да ви ги покаже искрените чувства кон вас. Здравје: Проблеми со бубрезите се можни.

Викенд хороскоп за 30 и 31 мај: Скорпијата да избегнува пороци, јарецот е нервозен

Репортер - 30.05.2020

ОВЕН Може да очекувате промени на деловно поле. Се разочаравте во саканата личност. Пред вас е период во кој ќе сакате да ја прекинете емотивната врска. Проблеми со главоболка. БИК Може да очекувате поволен викенд.

Дневен хороскоп за сабота (30.05.2020)

Нетпрес - 30.05.2020

ОВЕН Работа: Може да очекувате дека со своите одлуки ќе влијаете на промените на работа. Љубов: Сте се разочарале во саканата личност. ПРед вас е период во кој ќе сакате да ја прекинете емотивната врска. Здравје: Проблеми со главоболка.

Еве каков викенд ве очекува според хороскопот

iPortal - 30.05.2020

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Засилени од претходните љубовни успеси , вашата самодоварба ќе порасне , а вие ќе тргнете во нови подвизи. Кариера Ќе се двоумите дали во нешто што е стабилно и добро да внесете малку чудни идеи , што уште не сте ги ...