TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечен љубовен хороскоп за февруари 2022 година

Независен - 21.01.2022

Овен Слободни овни, покрај вас во февруари може да се појави некој за кој ќе бидете заинтересирани, кој многу јасно ќе придонесе за вашата самодоверба и ќе открие дел од вашите таленти. На почетокот, врската веројатно ќе биде чисто пријателска и ќе ...

Љубовен хороскоп за февруари: Рибите бараат нова љубов, Девиците се расположени за флерт

Репортер - 21.01.2022

Овен Слободни овни, покрај вас во февруари може да се појави некој за кој ќе бидете заинтересирани, кој многу јасно ќе придонесе за вашата самодоверба и ќе открие дел од вашите таленти. На почетокот, врската веројатно ќе биде чисто пријателска и ќе ...

Дневен хороскоп за 21. јануари 2022 година

Канал5 - 21.01.2022

Дневен хороскоп за петок, 21. јануари 2022 година . Водолија 21.1.-19.2. Љубов Дококлку сте подготвени да му се препуштите на партнерот и со доверба да му се препуштите на неговите идеи , ќе биде одлично.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 21 Јануари (Петок) : Биковите ќе добијат понуда за работа, девиците мора нешто да променат, рибите ...

Убавина и Здравје - 21.01.2022

ОВЕН Работа: Можно е моментално да ви е загрозена стабилноста на деловниот план и да не се чувствувате добро поради тоа. Љубов: Имате добри односи со саканата личност, задоволни сте со вашата врска. Ако сте слободни засега нема големи промени.

Месечен љубовен хороскоп за февруари 2022 година

Кафе пауза - 21.01.2022

Прочитајте како ќе ви бидат ѕвездите наклонети во февруари од аспект на љубовта и романтичните врски. Во февруари ќе се појави личност која ќе придонесе за вашата самодоверба и ќе открие дел од вашите таленти.

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 21 ЈАНУАРИ: За Близнаците доаѓа нова личност, Девиците ќе направат добар избор, а на ...

Еспресо - 21.01.2022

Некој ве убедува да ги промените вашите ставови и да прифатите нови идеи. Се грижите да го вклопите вашиот успех во стандардни стандарди и не сакате да експериментирате во непознат правец.

Дневен хороскоп за петок, 21.01.2022: Не очекувајте премногу разбирање од личност која има различни емоционални ...

Екран - 21.01.2022

Овен Љубов: Одредени ситници понекогаш повеќе откриваат од речениците кои се повторуваат. Повнимателно анализирајте ја саканата личност. Работа: Важно е да ги заштитите вашите интереси. Поставете граница до која сте спремни да преземете деловна ...

Дневен хороскоп за 21 Јануари: Овенот нема сила, Близнаците ќе се караат со партнерот, Девицата да внимава на исхраната

Женски магазин - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, бидејќи сте болни сте успориле и се обидувате да завршите една по една задача.

СРОДНАТА ДУША ЧУКА НА ВРАТА: Овие хороскопски знаци ќе си го најдат сопатникот

Еспресо - 20.01.2022

Кога Месечевата е во тригон на Венера сите негуватели излегуваат од темнината. Овој транзит поттикнува сочувство и разбирање кај луѓето и поставува ситуации на удобност и леснотија. Нема да има притисок кога е во прашање љубовта или привлекувањето ...

Хороскоп за (21 јануари) – петок

Порта - 20.01.2022

ОВЕН Ова ќе биде релаксиран работен ден во однос на претходните. И понатаму трошите многу енергија на најразлични договори и комуникација со блиските соработници. На сите страни, каде и да се свртите, денес може да очекувате потенцијални љубовни ...

Дневен хороскоп за петок, 21-ви јануари 2022-ра

Нетпрес - 21.01.2022

ОВЕН Ова ќе биде релаксиран работен ден во однос на претходните. И понатаму трошите многу енергија на најразлични договори и комуникација со блиските соработници. На сите страни, каде и да се свртите, денес може да очекувате потенцијални љубовни ...

Дневен хороскоп: Еден знак да обрне внимание на здравјето

Хаштаг - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, бидејќи сте болни сте успориле и се обидувате да завршите една по една задача.

Дневен хороскоп за петок (21.01.2022)

ТВ21 - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Дневен хороскоп за 21 јануари 2022 година

Zoom - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Дневен хороскоп: Еден знак денеска буквално ќе ужива цел ден

Press24 - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Хороскоп за петок, 21 јануари

Кумановски м. - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Дневен хороскоп за петок (21.01.2022)

4NEWS - 21.01.2022

Овен Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Дневен хороскоп за 21 јануари 2022 година

Вистина.мк - 21.01.2022

Пред вас е мирен ден и одамна не сте го почувствувале ова темпо. Порано постојано брзавте и ништо не успевавте да завршите, од кога сте болни успоривте и се обидувате полека да завршите еден по еден.

Дневен хороскоп за четврток, 20.01.2022: Имате впечаток дека вашиот емотивен живот не е доволно интересен и возбудлив ...

Екран - 20.01.2022

Овен Љубов: Почнува да ви пречи нечие присуство или провокативно однесување. Сакате да управувате со целосната ситуација во емотивна врска. Работа: Понекогаш е тешко да се препознае тим што победува и страна што губи.

Дневен хороскоп за четврток (20.01.2022)

4NEWS - 20.01.2022

Овен Работа: Малку порелаксиран работен ден во однос на претходниот, ги очекува типичните претставници на Овенот. Сè уште трошите многу енергија на разни договори и комуникација со блиски соработници.

Хороскоп за четврток, 20 јануари

Кумановски м. - 20.01.2022

Овен Работа: Малку порелаксиран работен ден во однос на претходниот, ги очекува типичните претставници на Овенот. Сè уште трошите многу енергија на разни договори и комуникација со блиски соработници.