TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јубилејни 10 години: Љубовната приказна на Сашко Коцев и Смиљана- jавно запросување, хармоничен брак и преслатка ќерка

Женски магазин - 22.09.2022

Фото: В.Тануровски Актерот Сашко Коцев и неговата сопруга денес слават јубилејна годишнина од брак. Актерот на социјалните мрежи се пофали дека на денешен ден пред 10 години се оженил со убавата Смиљана. Коцев до фотографијата напиша: „10-ка“.

Сашко Коцев и Смиљана слават 10 години брак: Актерот објави фотографија од првиот свадбен танц

Слободен Печат - 22.09.2022

Познатиот актер Сашко Коцев ретко објавува фотографии на социјалните мрежи од својот приватен живот, но овојпат имаше посебна причина за да го направи тоа. Имено, Коцев сподели фотографија направена пред десет години, односно направена на денот кога ...

Сашко Коцев и Смиљана слават десет години брак

Фокус - 22.09.2022

Актерот Сашко Коцев (41) и неговата сопруга Смиљана Бундовска слават јубилеј, десет-годишнина од бракот. Актерот кој е миленик на домашната публика ја покажа својата избраничка пред јавноста пред десет години, за време на манифестацијата Златна ...

Десетка- Сашко Коцев слави свадбен јубилеј со Смиљана

Еспресо - 22.09.2022

Актерот Сашко Коцев на Фејсбук објави дека слават десетгодишнина со неговата сопруга Смиљана Бундовска откако тие стапиле во брак. Коцев ја запроси Смиљана пред публика во Универзална сала за време на манифестацијата „Златна Буба Мара“.

Сашко Коцев прослави 10 години брак - повторно со омилената фотографија од свадбата, како и лани и преклани

Црнобело - 22.09.2022

Омилените жени во животот на Сашко Коцев се добропознати – неговата сопруга докторката Смиљана и ќерката Јоана, а веќе стана добропозната и неговата омилена фотографија од свадбата. Секоја година со истата ѝ честита брак на саканата...

Сашко Коцев и Смиљана слават 10 години брак

Репортер - 22.09.2022

Глумецот Сашко Коцев и сопругата Смиљана славтат десет години брак. Сашко објави фотографија од нивната свадба и напиша дека денес им е јубилеј. По објавта следеа куп честитки од неговите пријатели и фанови.