TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

НАЈКРВАВОТО ВИДЕО (18+) ОД СОБРАНИЕ: Моменти кои ќе потсетуваат на „црниот крвав четврток“

Фактор - 28.04.2017

Н1 Телевизија објави немонтиран видео материјал кој може да се окарактеризира како најкрвавото видео од црниот четврток. Видеото е дело на снимател кој изминатата ноќ се наоѓал во близина на Зоран Заев-од првиот напад, преку акцијата на извлекување ...

НЕМОНТИРАН МАТЕРИЈАЛ БЕЗ ЦЕНЗУРА: Солзавец, тепачки, крв во Собрание!

Таратур - 28.04.2017

Погледнете што се случуваше вчера од прво лице, во прес центарот на Собранието на РМ. Од првиот напад, преку акцијата за извлекување во кое полицијата користеше солзавец, укажувањето на прва помош во канцеларијата на Влатко Ѓорчев, па се до ...

Немонтиран видео материјал од нападот во Прес центарот (ВИДЕО)

+инфо - 28.04.2017

Телевизијата Н1 објави немонтиран видео материјал од нападот во Прес центарот на Собранието на Македонија. Телевизијата Н1 објави немонтиран видео материјал од нападот во Прес центарот на Собранието на Македонија.

Немонтиран материјал: Невидено насилство во Собранието

А1 On - 28.04.2017

Погледнете го немонтираниот материјал од снимател кој бил во непосредна близина на Зоран Заев. Од првиот напад, преку акцијата на извлекување од собраниската сала и укажување на прва помош.

Вознемирувачко: Немонтиран видео материјал од нападот во Прес центарот

Слободен Печат - 28.04.2017

Телевизијата Н1 објави немонтиран видео материјал од нападот во Прес центарот на Собранието на Македонија. Од првиот напад, преку акцијата на извлекување од салата во која полицијата користеше солзавец, укажување на прва помош се до излегувањето од ...

(ВИДЕО) Немонтиран видео материјал од вчерашниот напад во Собранието

Бриф - 28.04.2017

Српската телевизија Н1 објави вознемирувачко видео од насилството во прес центарот на Собранието. На видеото се гледа првичниот напад од страна на хулиганите, задоцнетата полициска акција за извлекување на пратениците кои беа нападнати и укажувањето ...

(ВИДЕО) Немонтиран материјал од директниот напад врз Заев и пратениците

Локално - 28.04.2017

Погледнете го немонтираниот материјал кој бил снимен од лице близу Зоран Заев за време на целокупната вчерашна вечер. Од влегувањето во прес центарот, нападите, фрлањето солзавец, укажувањето на медицинска помош до евакуацијата.

Н1: Немонтиран материјал од насилството врз пратениците во Собранието

Стандард - 28.04.2017

Српската телевизија Н1 објави немонтиран материјал од камерман, кој синоќа бил во близина на лидерот на СДСМ, Зоран Заев – од првичниот напад, преку извлекувањето од салата во која полицијата употреби солзавец, до укажувањето на прва помош во ...