TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шокантна снимка: Жестока тепачка меѓу полуголи девојки, се кубеа и се удираа среде улица

Сител - 19.03.2019

Шокантно видео се појави на социјалните мрежи во текот на викендот на кое се гледа масовна теппачка во која учествувале десетина оскудно облечени жени. Инцидентот се случил во Мајами каде во тек е „пролетниот распус“, настан поради кој многумина ...

Бикини пресметка: Жестока тепачка помеѓу полуголи девојки сред улица

Точка - 19.03.2019

На социјалните мрежи се прошири видео направено минатиот викенд на кое се гледа тепачка меѓу десетина полуголи девојки. Инцидентот се случил во Мајами каде што моментално е „пролетен распуст“, случување поради кое во градот пристигнале бројни ...

Видео: Масовна тепачка на жени на улица!!!

Канал5 - 19.03.2019

Невидена тепачка меѓу жени во Мајами. Главни актери на физичката пресметка се прилично разголени дами. Голем број на жени започнале тепачка на сред улица, некои од жените на себе имаат само костими за капење.

ВИДЕО: Жестока тепачка на полуголи жени среде улица во Мајами - се кубат и шутираат во костими за капење

Press24 - 19.03.2019

Шокантно виде се појави на друштвените мрежи за време на викендот на кое се гледа масовна тепка во која учествуваат десетина разголени жени. Инцидентот се случил во Мајами каде е во тек „пролетниот распуст“, случување поради кои многумина одат во ...

(ВИДЕО) Најжестока тепачка досега меѓу полуголи девојки среде улица

iPortal - 19.03.2019

Шокантно видео се појави на социјалните мрежи во текот на викендот на кое се гледа масовна теппачка во која учествувале десетина оскудно облечени жени. Инцидентот се случил во Мајами каде во тек е „пролетниот распус“, настан поради кој многумина ...

Разголени жени збеснаа на улица: Масовна тепачка каква што досега немате видено (ВИДЕО)

Курир - 19.03.2019

Невидена тепачка меѓу жени во Мајами. Главни актери на физичката пресметка се прилично разголени “дами“. Голем број на жени започнале тепачка среде улица, некои од жените на себе имаат само костими за капење.