TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се разведува порно-ѕвездата: Миа Калифа по две години повторно е слободна

+инфо - 22.07.2021

Порно-ѕвездата Миа Калифа ги израдува фановите ширум светот со својот последна објава на Инстаграм. Имено, „омилената порно-пензионерка“ сподели со своите придружници дека се разведува од сопругот по две години брак.

Миа Калифа по две години е повторно слободна: Се разведува омилената порно пензионерка

Хаштаг - 22.07.2021

Актерката ја откри и причината за крајот на бракот... Ѕвездата на филмовите за возрасни, Миа Калифа со својата најнова објава на Инстаграм ги израдува обожавателите ширум светот. Имено, „омилената порно пензионерка“ со следбениците сподели дека се ...

Миа Калифа се разведува

Курир - 22.07.2021

Една од најпознатите порно актерки Миа Калифа преку социјалните мрежи објави дека се разведува од сопругот Роберт Сандберг по две години брак. -Можеме да кажеме дека се обидовме се за нашиот брак да функционира, но по речиси една година терапија и ...

Миа Калифа се разведува

Канал5 - 21.07.2021

Миа Калифа на социјалните мрежи објави дека се разведува од сопругот Роберт Сандберг по две години брак. „Со сигурност можеме да кажеме дека пробавме се за да успее нашиот брак, но по речиси една година терапија и работење на тоа, се разделуваме, ...

По две години брак, Миа Калифа се разведува

Локално - 21.07.2021

Поранешната порно актерка Миа Калифа на социјалните мрежи објави дека се разведува од сопругот Роберт Сандберг по две години брак. „Со сигурност можеме да кажеме дека се обидовме со сè за да успее нашиот брак, но по скоро една година терапија, се ...