TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Слатката холивудска русокоса се „стопи“ преку ноќ: Ослабела 40 килограми ФОТО

+инфо - 01.06.2020

Изминативе неколку недели целиот свет зборуваше за Адел и нејзината неверојатна трансформација, како и за губењето на над 40 килограми, но таа не е единствената дама која успеа во вакво нешто.

Џесика Симпсон ја врати својата вита линија без диети и програми за вежбање

Макфакс - 01.06.2020

Џесика Симпсон за време на бременоста имаше дури 110 килограми, но набргу ја врати својата вита линија, а тоа го покажа на социјалната мрежа „Инстаграм“ каде што објави фотографија на која е облечена во тесна кратка маичка и шорц.

(Фото) Џесика Симпсон по бременоста ослабна 50 килограми

Репортер - 01.06.2020

Популарната американска пејачка Џесика Симпсон, по бременоста успеала да ослабне повеќе од педесет килограми, пишуваат светските медиуми. Таа успеала да ја доведе својата фигура да совршенство, иако претходно тежела и повеќе од 110 килограми.

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да ја врати линијата, а нејзиниот тренер открива како! ...

Слободен Печат - 31.05.2020

Иако целиот свет неодамна зборуваше за промената која ја направи Адел, Џесика Симпсон исто така постигна неверојатни резултати откако по бременоста успеа да ја врати својата линија во нормала.