TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешка сообраќајка на патот Волково-Орман, автомобил се преврте на кров (ФОТО)

+инфо - 24.01.2021

Засега нема официјални информации, но се гледа дека несреќата се случила на само неколку метри од основното училиште Јоаким Крчовски. Страшна сообраќајна несреќа се случи утрово под надвозникот на патот помеѓу Волково и Орман.

Повредена жената која се преврти со автомобил на патот кон Орман, полицијата прави увид

А1 On - 24.01.2021

Повредна е жената која утрово се преврти со автомобил на патот кон Орман во скопско Волково. Таа сама ја пријавила сообраќајката. Полицијата прави увид на местото на несреќата. „На 24.01.2021 во СВР Скопје, П.П.

Страшна сообраќајка под надвозникот во Орман

А1 On - 24.01.2021

Страотна сообраќајка се случи утрово под надвозникот во Орман. На фејсбук страната на Ѓорче Петров се објавени фотографии од несреќата. На фотографиите може да се види превртен автомобил на покрив.

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман

Макфакс - 24.01.2021

Страотна сообраќајна несреќа се случи утрово под надвозникот во скопско Орман. Несреќата и фотографии од истата се објавени на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Од фотографиите може да се види превртен автомобил на кров.

ФОТО: Страотна сообраќајка во скопско Орман, под надвозникот се преврте автомобил

Слободен Печат - 24.01.2021

Под надвозникот во скопско Орман се сличи страотна сообраќајка, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Самите фотографии од превртениот автомобил на кров сведочат дека станува за тешка сообраќајна незгода.

Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте под надвозникот во Орман (ФОТО)

Press24 - 24.01.2021

Автомобил се преврте под надвозниккот во Орман. Фотографии од сообраќајна несреќа се објавени на социјалната мрежа Фејсбук. Засега нема информации дали во несреќата има повредени. -Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го ...

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман (ФОТО)

Локално - 24.01.2021

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман. Засега нема информации дали во несреќата има повредени. На социјалната мрежа Фејсбук беа објавени фотографии од сообраќајната несреќа. „Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го ...

ФОТО: Страотна сообракајка под надвозникот кај скопски Орман

Курир - 24.01.2021

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

(ФОТО) Страотна сообраќајна несреќа под надвозникот кај скопски Орман

Нетпрес - 24.01.2021

Страотна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

(ФОТО) Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте под надвозникот во Орман

Либертас - 24.01.2021

Автомобил се преврте под надвозниккот во Орман. Фотографии од сообраќајна несреќа се објавени на социјалната мрежа Фејсбук. Засега нема информации дали во несреќата има повредени. -Се надеваме дека нема повредени, внимателно возете, не го ...

(Фото) Страшна сообраќајка во скопје

Вечер - 24.01.2021

Страшна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот.

Страшна сообраќајка: Автомобил се преврте на кров под надвозникот во Орман

Скопје1 - 24.01.2021

Страшна сообракајка под надвозникот во Орман, стои во објавата на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. „Се надеваме нема повредени, внимателно возете не го загрозувајте вашиот, а и животот на останатите учесници во сообракајот“, стои во објавата на ФБ.

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман

Вечер - 24.01.2021

Страотна сообраќајна несреќа се случи утрово под надвозникот во скопско Орман. Несреќата и фотографии од истата се објавени на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Од фотографиите може да се види превртен автомобил на кров.

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман

Точка - 24.01.2021

Страотна сообраќајна несреќа се случи утрово под надвозникот во скопско Орман. Несреќата и фотографии од истата се објавени на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Од фотографиите може да се види превртен автомобил на кров.

Автомобил се преврте под надвозникот во Орман

24Инфо - 24.01.2021

Страотна сообраќајна несреќа се случи утрово под надвозникот во скопско Орман. Несреќата и фотографии од истата се објавени на Фејсбук страницата Ѓорче Петров. Од фотографиите може да се види превртен автомобил на кров.