TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за четврток (26. март 2020)

ТВ21 - 26.03.2020

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во личноста со која блиску соработувате. Пред вас се можности за промена на работата. Љубов: Посветени сте на новиот партнер и нема назнаки дека со него ќе имате некои проблеми. Здравје: Проблеми со циркулацијата.

Дневен хороскоп за четврток, 26.03.2020: Имате добро чувство, едвај чекате да запознаете личност која има позитивен ...

Екран - 26.03.2020

Овен Љубов: Во средбата со некој близок нема потреба од мистификација, на овој начин секој станува жртва на сопствените заблуди. Работа: Дозволете им на вашите соработници да се докажат во ситуации што ве вознемируваат.

Дневен хороскоп за четврток: Финансииски проблеми за неколку знаци

Женски магазин - 26.03.2020

Овен За време на денешниот ден ве очекува поволен период за решавање на некои помали проблеми. На емотивен план ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Бик Завршивте голем број од обврските.

Дневен хороскоп (25.3.2020)

Kumanovo News - 25.03.2020

Овен Денес од особена помош може да ви биде некој со хороскопски знак Вага. Внимавајте на вашите постапки на работата. Доколку сакате да му кажете нешто на вашиот партнер, тогаш речете го тоа директно.

Нова љубов го очекува Овенот, куп пари за Ракот: Дневен хороскоп (25.03.2020)

Скопје24 - 25.03.2020

ОВЕН Работa: Доколку сте планирале да земете слободен ден, може да очекувате дека ќе бидете задоволни од околностите. Љубов: Нова љубов ве очекува. Може да се надевате на позитивни пресврт на ова поле. Љубов: Редовно проверувајте го притисокот.

Дневен хороскоп за 25. март 2020 година

Канал5 - 25.03.2020

Днвен хороскоп за среда, 25. март 2020 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Повторно ќе најдете рамнотежа во личните односи . На некои во тоа ќе им помогнат пријателите. Саканата личност сепак ве сака.

Дневен хороскоп за 25 март: Љубов, кариера и здравје!

Слободен Печат - 25.03.2020

Овен Доаѓа до подобрување на работата. Ќе имате многу позитивна енергија. Ако имавте проблеми на полето на љубовта, денеска е совршен ден да ги решите. Имате многу енергија. Бик Немате доволна енергија за да се посветите на сите работи кои чекаат на ...

Дневен хороскоп за СРЕДА, 25 март 2020 година

Убавина и Здравје - 25.03.2020

Близнаците имаат многу работа, Ракот очекува ново познанство, за Шкорпиите е поволен ден за љубовни промени. ОВЕН Очекувајте подобрување на заработката. Може да се надевате на пресврт на овој план. Можно е да се појави можност за нова врска.

Дневен хороскоп за среда (25. март 2020)

ТВ21 - 25.03.2020

ОВЕН Работа: Ве очекува подобрување на полето заработувачка. Може да се надевате на пресврти на ова поле. Љубов: Можно е да ви се укаже шанса за нова врска. Немојте да одолговлекувате, препуштете се на чувствата.

Дневен хороскоп за среда, 25.03.2020: Нема потреба да се смислувате изговори што ве ставаат во непријатна ситуација…

Екран - 25.03.2020

Овен Љубов: Лесно и со насмевка на лицето, можете да исполните нечии очекувања или желби. Покажете љубезност пред некој близок. Работа: Треба да се оддалечите од некои сомнителни ситуации и да останете доследни во вашите намери.

Дневен хороскоп за среда: Позитивен пресврт за еден знак

Женски магазин - 25.03.2020

Овен Денес е добро време да решите помали деловни проблеми. На емотивна рамнина, имате поволна фаза за нови заеднички одлуки со вашата сакана личност. Проблеми со циркулацијата. Бик Имате постигнато повеќето важни обврски на деловно поле.

Дневен хороскоп за 24.март 2020 година

Канал5 - 24.03.2020

Дневен хороскоп за вторник, 24. март 2020 година. Овен 21.3-20.4. Љубов Љубовта од работното место ќе ве збунува. Нема лесно да се поставите во таквата ситуација. Не ви е лесно зашто немате јасно поставен став.

Дневен хороскоп за вторник (24. март 2020)

ТВ21 - 24.03.2020

ОВЕН Работа: Во текот на денешниот ден ве очекува поволен период за решавање на мали работни проблеми. Љубов: На емотивен план ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Здравје: Проблеми врзани со крвоток.

Дневен хороскоп за ВТОРНИК, 24 март 2020 година

Убавина и Здравје - 24.03.2020

Бик мора да одмара, Близнаци слободни, Јарец успешен, Водолија задоволна. ОВЕН Денес е добро време да ги решите ситните деловни проблеми. На емотивен план, имате поволна фаза за нови заеднички одлуки со вашата сакана личност. Проблеми со крвотокот.

Дневен хороскоп за вторник, 24.03.2020: Нема потреба да се однесувате премногу строго или каприциозно, покажете ...

Екран - 24.03.2020

Овен Љубов: Партнерот нема разбирање за вашите објаснувања или изговори. Не занемарувајте нечии потреби, бидете искрени. Работа: Изгледате снаодливо кон вашите соработници, но имате лошо чувство. Вие им давате приоритет на практичните аспекти.

Дневен хороскоп (24.3.2020)

Kumanovo News - 24.03.2020

Овен Парите коишто ги трошите нема да ви донесат ништо добро. Не трошете ги попусто, затоа што ќе ви требаат. Доколку на љубовното поле овие денови ви се нема случено ништо посебно, очекувајте емотивни изливи токму денес.

Дневен хорскоп за вторник (24.03.2020)

Нетпрес - 24.03.2020

ОВЕН Во текот на денешниот ден ве очекува поволен период за решавање на мали работни проблеми. На емотивен план ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Проблеми врзани со крвоток.

Хороскоп за вторник, 24 март

Кумановски м. - 24.03.2020

ОВЕН Работа: Во текот на денешниот ден ве очекува поволен период за решавање на мали работни проблеми. Љубов: На емотивен план ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Здравје: Проблеми врзани со крвоток.

Дневен хороскоп (24.02.2020)

Вистина.мк - 24.03.2020

Овен Парите коишто ги трошите нема да ви донесат ништо добро. Не трошете ги попусто, затоа што ќе ви требаат. Доколку на љубовното поле овие денови ви се нема случено ништо посебно, очекувајте емотивни изливи токму денес.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Ден од соништата за еден знак

Хаштаг - 25.03.2020

Овен Денес е добро време да решите помали проблеми. На емотивна рамнина, имате поволна фаза за нови заеднички одлуки со вашата сакана личност. Бик Имате постигнато повеќето важни обврски. Денес е можност да се одморите и да се опуштите.

Дневен хороскоп за среда (25 март 2020)

Нетпрес - 25.03.2020

ОВЕН Работа: Ве очекува подобрување на полето заработувачка. Може да се надевате на пресврти на ова поле. Љубов: Можно е да ви се укаже шанса за нова врска. Немојте да одолговлекувате, препуштете се на чувствата.

Дневен хороскоп – Здравје, љубов или пари!

iPortal - 25.03.2020

ОВЕН Ве очекува подобрување на полето заработувачка. Може да се надевате на пресврти на ова поле. Можно е да ви се укаже шанса за нова врска. Немојте да одолговлекувате, препуштете се на чувствата. Полни сте со сила и енергија.

Хороскоп за среда, 25 март

Кумановски м. - 25.03.2020

ОВЕН Работа: Ве очекува подобрување на полето заработувачка. Може да се надевате на пресврти на ова поле. Љубов: Можно е да ви се укаже шанса за нова врска. Немојте да одолговлекувате, препуштете се на чувствата.

Дневен хороскоп (25.03.2020)

Вистина.мк - 25.03.2020

Овен Денес од особена помош може да ви биде некој со хороскопски знак Вага. Внимавајте на вашите постапки на работата. Доколку сакате да му кажете нешто на вашиот партнер, тогаш речете го тоа директно.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Четврток носи решавање на проблемите за еден знак

Хаштаг - 26.03.2020

Овен За време на денешниот ден ве очекува поволен период за решавање на некои помали проблеми. На емотивен план ве очекува поволна фаза за нови заеднички одлуки со саканата личност. Бик Завршивте голем број од обврските.