TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Момчето откри детали за познатата јутјуберка која загина возејќи електричен тротинет

Макфакс - 22.07.2019

Џејкоб Хазел (28), момчето на телевизиската презентерка и позната јутјуберка Емили Хартриџ (35), која почина минатата недела возејќи електричен тротинет, ги откри деталите што ѝ претходеа на ужасната несреќа.

Момчето открило детали од смртта на Јутјуберката: Мене ме обвинуваат за тоа

Точка - 22.07.2019

Момчето на Емили Хартриџ, која минатата седмица трагично загинала возејќи на електричен тротинет, признал дека тој и го купил по повод нејзиниот 35-ти роденден, само една недела пред самата трагедија.

Шест нешта кои треба да ги знаете ако возите електричен тротинет

Факултети - 22.07.2019

Возењето со електричен тротинет е поевтино од она со сопствен автомобил или со такси, помалку е заморно од возење со велосипед и е подобро за Земјата од останатите превозни средства кои ја загадуваат.

Популарната водителка загина управувајќи електричен тротинет (ФОТО+ВИДЕО)

Курир - 21.07.2019

Британската водителка, Емили Хертриџ (35) загина во Лондон откако во нејзе дирекно удри камион додека управувала електричен тотинет, а се се случи во близина не нејзиниот дом, да доста прометен кружен тек.

И Кинези гребат грепки на Државна Лотарија

Тера - 21.07.2019

И годинава на „Пиво Фест“, со свој голем штанд е присутна Државната лотарија на Македонија. Оние кои се забавуваат на овој настан ја имаат моноста да си ја испробаат и среќата. Широка палета на инстат лозови, а деновиве Државна лотарија го пласираше ...

Ова е водителката која загина управувајќи електричен тротинет: Нејзиното момче откри каде одела кобниот ден, многу е ...

Курир - 22.07.2019

Момчето на Емили Хертриџ, која минатата седмица трагично загинала возејќи на електричен тротинет, признал дека тој и го купил по повод нејзиниот 35-ти роденден, само една недела пред самата трагедија.

Британската водителка Емили Хертриџ загина возејќи електричен тротинет

Нетпрес - 21.07.2019

Британската водителка, Емили Хертриџ (35) загина во Лондон откако во нејзе дирекно удри камион додека управувала електричен тротинет, а се се случи во близина не нејзиниот дом, на мошне прометен кружен тек.

ФОТО: Славната убавица загина додека возеше електричен тротинет - сега се огласи нејзиното момче

Press24 - 22.07.2019

Момчето на Емили Хертриџ, која минатата седмица трагично загинала возејќи на електричен тротинет, признал дека тој и го купил по повод нејзиниот 35-ти роденден, само една недела пред самата трагедија.

Популарната водителка загина управувајќи електричен тротинет

Пулс24 - 21.07.2019

Британската водителка, Емили Хертриџ (35) загина во Лондон откако во нејзе директно удри камион додека управувала електричен тротинет, а се се случи во близина не нејзиниот дом, да доста прометен кружен тек.