TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Како пештерски човек: Бен Афлек тотално запустен по раскинувањето на врската (ФОТО)

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Само еден ден откако одекна веста дека најзаљубената холивудска двојка раскинала, папарацио-фотографиите од Бен Афлек (48) го обиколија светот, укажувајќи на фактот дека холивудскиот актер не го поднел толку добро раскинувањето.

(ФОТО) ДА ТИ Е ЖАЛ ДА ГО ГЛЕДАШ: Првите фотки од Бен Афлек по прекинувањето со Ана де Армас се навистина тажни

Екран - 20.01.2021

Ден по веста за раскинувањето на Бен Афлек и Ана де Армас, фотографиите на холивудскиот актер предизвикаа дополнителна загриженост кај обожавателите. Само еден ден откако одекна веста дека најзаљубената холивудска двојка раскинала, папараци – ...

Бен Афлек тешко се справува со разделбата од Ана де Армас – фрлил постер од неа во корпата за отпадоци (фото)

Црнобело - 20.01.2021

После речиси цела година заедно, Бен Афлек и Ана де Армас раскинаа, а актерот тешко се справува со разделбата - фрлил постер од неа во корпата за отпадоци и изгледа многу послабо од вообичаено.

Толку од љубовта на Бен Афлек и Ана де Армас: Познатата холивудска двојка повеќе не е заедно

Вистина.мк - 20.01.2021

Бен Афлек и Ана де Армас наводно прекинале по една година врска. Извори блиски до парот истакнуваат дека раскинувањето било обострано и дека секој одлучил да продолжи по својот ...

Бен Афлек и Ана де Армас ставија крај на љубовната врска

iPortal - 19.01.2021

Бен Афлек и Ана де Армас наводно прекинале по една година врска. Извори блиски до парот истакнуваат дека раскинувањето било обострано и дека секој одлучил да продолжи по својот пат. „Бен повеќе не е со Ана.

Бен Афлек и Ана де Армас раскинаа после една година – Ништо од свршувачката и заедничкиот живот

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Бен Афлек и Ана де Армас наводно прекинале по една година врска. Извори блиски до парот истакнуваат дека раскинувањето било обострано и дека секој одлучил да продолжи по својот ...

Бен Афлек нема среќа во љубовта: По едногодишната врска убавата Ана го остави актерот

Слободен Печат - 19.01.2021

Ана де Армас (32) одлучи дека и е доста од љубовта со Бен Афлек (48) и го остави без некоја посебна причина… Бен Афлек (48) изгледа дека нема среќа во љубовта. Една година по страствената врска со младата Ана, заедничкиот живот во карантин, селењето ...

По една година, славниот холивудски пар реши да стави крај на љубовната врска

Точка - 19.01.2021

Бен Афлек и Ана де Армас наводно прекинале по една година врска. Извори блиски до парот истакнуваат дека раскинувањето било обострано и дека секој одлучил да продолжи по својот пат. „Бен повеќе не е со Ана.

Толку беше и од оваа љубовна врска: Популарниот актер повторно сам

Убавина и Здравје - 19.01.2021

По љубовна врска од една година, холивудскиот актер Бен Афлек и неговата колешка Ана де Армас раскинаа, пренесуваат американските медиуми. Според написот на Page Six , оскаровецот за Ана смета дека е „прекрасна личност, но тој сака повеќе време да ...