TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Прекрасни два дена за овие знаци од Зодијакот

Женски магазин - 15.05.2021

ОВЕН Викендот ќе биде неверојатно посебен и различен за вас. Имате можност да уживате да бидете опкружени со семејство и драги пријатели. Дајте се од себе за да ги задржите вашите најблиски насмеани и среќни во секое време.

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Ќе радуваат три знаци

Хаштаг - 15.05.2021

ОВЕН Викендот ќе биде неверојатно посебен и различен за вас. Имате можност да уживате да бидете опкружени со семејство и драги пријатели. Дајте се од себе за да ги задржите вашите најблиски насмеани и среќни во секое време.

Како да го освоите срцето на секој хороскопски знак

Скопје24 - 13.05.2021

Амбициозноста за некои е многу важна, а романтиката за некои е прва. Прочитајте како функционира секој од хороскопските знаци и што е она со што ќе може да ги освоите. Овен Бидете директни, нека бидат тие што ќе одлучат за нешто, да бидат ...