TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Познатата актерка се опоравува од тешката операција: Ги сподели најинтимните детали

Курир - 20.09.2021

Познатата актерка на многу комедии, Ејми Шумер, се опоравува по операцијата на ендометриоза, а сега сподели како се чувствува на социјалните мрежи со фановите. На актерката и беше дијагностицирана ендометриоза, нарушување кое претставува присуство ...

(ФОТО) Глумицата отворено за борбата со ендометриозата:„Ми ги отстранија матката и слепото црево!“

Екран - 20.09.2021

Познатата актерка и sвезда на многу комедии, Ејми Шумер, се опоравува по операцијата на ендометриоза. Американската актерка и модна блогерка Ејми Шумер (40) се опоравува по операцијата на ендометриоза.

Познатата актерка се опоравува од тешката операција и ги сподели најинтимните детали

Нетпрес - 20.09.2021

Познатата актерка на многу комедии, Ејми Шумер, се опоравува по операцијата на ендометриоза, а сега сподели како се чувствува на социјалните мрежи со фановите. На актерката и беше дијагностицирана ендометриоза, нарушување кое претставува присуство ...