TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се помалку членови на ВМРО-ДПМНЕ на блокадите на Мицкоски, граѓаните не веруваат во неговите лаги, не сакаат блокади и ...

24Инфо - 10.06.2021

Фијаското на таканаречените протести на Христијан Мицкоски покажува дека дури ниту во неговата партија веќе не му веруваат лагите што секојдневно ги пласира. Се помалку членови на ВМРО-ДПМНЕ учествуваат во блокадите на Мицкоски, кои ги нервираат ...

СДСМ: Се помалку членови на ВМРО-ДПМНЕ на блокадите на Мицкоски, граѓаните не веруваат во неговите лаги

iPortal

СДСМ: Граѓаните му порачаа на исплашениот Мицкоски дека се против блокади и саботажи

Канал5

Со дебаклот на протестите на ВМРО-ДПМНЕ, граѓаните одново ги поразија обидите за блокади на докажаниот губитник Христијан Мицкоски.

24Инфо

Георгиевска : Издишаа протестите на Мицкоски како што издишаа неговите лажни вести

Канал5

Георгиевска: Издишаа протестите на Мицкоски како што издишаа неговите лажни вести во кои никој не верува

iPortal

Граѓаните му порачаа на исплашениот Мицкоски дека се против блокади и саботажи

24Инфо

Локално Press24 iPortal Frontline Centar MakPress