TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Страшна смрт при апсењето на синот на Ел Чапо: полицаец изрешетан со 155 куршуми (ВИДЕО)

МКД - 08.11.2019

Настраданиот полицаец бил член на мексиканската единица задолжена за операцијата на апсење на Овидио Гузман, синот на наркобосот Хоаким „Ел Чапо“ Гузман. На апсењето му претходеше инцидентот на 17 октомври кога дојде до судир меѓу картелот Синалоа и ...

Видео: Полицаецот кој го апсел синот на Ел Чапо изрешетен со 150 куршуми!?

Канал5 - 08.11.2019

Мексиканскиот полицаец кој учествувал во апсењето на синот на нарко босот Ел Чапо, е убиен на паркинг. Ликвидацијата ја снимиле безбедносни камери. На видео снимката може да се види како двајца мажи вооружени со полуавтоматски пушки излегуваат од ...

Ел Чапо својата сопруга наскоро ќе ја гледа на телевизија - убавата Ема преговара за влегување во реално шоу

Press24 - 08.11.2019

Хоакин Гузман, познат како Ел Чапо, е мексикански нарко-бос осуден на доживотен затвор на над 30 години поради креирање мрежа за криумчарење на дрога, а обвинет е и за ѕверски убиства односно многу крвопролевања во Мексико.

ВИДЕО: Полицаецот кој го уапси синот на Ел Чапо убиен со 155 куршуми - ликвидацијата извршена среде бел ден

Press24 - 08.11.2019

Мексикански полицаец кој учесвувал во апсењето на синот на прпчуениот наркобос Хоакин Ел Чапо Гузман беше убиен на паркиралиште. Ликивидацијата биле регистрирана од надзорни камери, а на снимката се гледа како во средата наутро двајца мажи со ...

Ел Чапо наскоро ќе ја гледа својата сопруга на ТВ: Ема влегува во реалити шоу и ќе се дружи со криминалци

Точка - 08.11.2019

Хоаким Ел Чапо Гузман е еден од најозлогласените нарко босови на сите времиња и моментално отслужува доживотна затворска казна во САД. Иако е зад решетки, неговото влијание во Мексико и натаму е огромно, а неодамна во центарот на вниманието беше ...

Полицаец кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо е убиен во Мексико

iPortal - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

Ликвидиран полицаецот што го уапси синот на Ел Чапо

Република - 08.11.2019

Класична ликвидација била организирана за мексиканскиот полицаец кој учествувал во апсењето на синот на прoчуениот наркобос Хоакин Ел Чапо Гузман. Гузман бил убиен на паркиралиште, а ликивидацијата била регистрирана од надзорни камери.

ФОТО: Со 150 куршуми изрешетан полицаец кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо

Курир - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо, напаѓачите испукале 150 куршуми

Сител - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

ВИДЕО: Снимено убиството на полицаецот кој го уапси синот на Ел Чапо, во него испукани 150 куршуми

А1 On - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како излегуваат ...

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо, напаѓачите испукале 150 куршуми

Вечер - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

(Видое) Со 155 куршуми изрешетен полицаецот кој го апсеше синот на Ел Чапо

Скопје1 - 08.11.2019

Елитен полицаец, кој помогнал во апсењето на синот на Ел Чапо, бил застрелан 155 пати во брутална егзекуција на паркинг. Според извештаите, 30-годишниот офицер, идентификуван само како Едуардо, бил убиен пред трговски центар во градот Кулиакан.

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо, напаѓачите испукале 150 куршуми

Нетпрес - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо, напаѓачите испукале 150 куршуми

Опсервер - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

Убиен полицаец во Мексико, учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо

+инфо - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо, напаѓачите испукале 150 куршуми

Либертас - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...

(Вознемирувачко видео) Со 150 куршуми изрешетан полицаецот што го апсел синот на Ел Чапо

24Инфо - 08.11.2019

Настраданиот полицаец бил член на мексиканската единица задолжена за операцијата на апсење на Овидио Гузман, синот на наркобосот Хоаким „Ел Чапо“ Гузман. На апсењето му претходеше инцидентот на 17 октомври кога дојде до судир меѓу картелот Синалоа и ...

Полицаецот кој го уапси синот на Ел Чапо убиен со 150 куршуми

Centar - 08.11.2019

Мексикански полицаец кој учествувал во апсењето на синот на прoчуениот наркобос Хоакин Ел Чапо Гузман беше убиен на паркиралиште. Ликивидацијата била регистрирана од надзорни камери, а на снимката се гледа како во средата наутро двајца мажи со ...

Убиен полицаец во Мексико кој учествувал во апсењето на синот на Ел Чапо

MakPress - 08.11.2019

Полициски службеник во Мексико, вклучен во апсењето на синот на накобосот Хоакин „Ел Чапо“ Гузман е убиен на паркингот. Убиството го снимиле камери во средата наутро и на на видео снимките се гледаат двајца мажи со полуавтоматски пушки како ...