TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Циклусот и доцни и има болки во стомакот… Луна е бремена? (ВИДЕО)

Вистина.мк - 12.02.2019

Луна Ѓогани се сомнева дека е бремена, бидејќи нејзиниот циклус веќе со денови и доцни и болката во стомакот станува вознемирувачка. Како што и самата му рече на Марко Миљковиќ, таа не знае што се случува со неа. „Знаеш колку ме боли стомакот.

Наместо нов Луна парк, скопјани добија сцена за хорор филм (ГАЛЕРИЈА)

Слободен Печат - 11.02.2019

Поранешниот градоначалник Коце Трајановски, со години ветуваше дека ќе изгради нов Луна парк, но Градот не успеа да најде инвеститор. Во 2017 година беше почната изградбата на новиот забавен парк кој беше предвиден да се гради во барок стил, а ...

Луна и Марко во влажна секс акција: Се тресеше туш кабината, а воздишки се слушаа до дворот (ВИДЕО)

Вистина.мк - 11.02.2019

„Задругарите“ во љубов. Луна Ѓогани и Марко Миљковиќ најдоа време да се посветат еден на друг, па решија да го направат тоа на свој начин. Отидоа на туширање и се разбира, во кабината падна жесток секс.