TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фото: Аргентинските фудбалери „полудеа“ по убавата Росио, но таа го сака Меси!!!

Канал5 - 13.06.2018

Сексапилната Аргентинка Росио Роблес му предизвика главоболка на селекторот на аргентинската фудбалската репрезентација . Убавата Росио направи вистински „хаос“ меѓу репрезентативците на Аргентина прес стартот на Мундијалот во Русија.

Осум репрезентативци на Аргентина посакале секс со познат модел

Локално - 13.06.2018

Фудбалерите на аргентинската репрезентација страдаат сериозно од недостатокот на секс пред Светското првенство во Русија. Пред неколку дена селекторот Хорхе Сампаоли беше обвинет дека побарал секс од готвачка во хотелот, а сега стана јасно и дека ...

Фудбалерите на Аргентина полудеа по секси манекенката, а таа го посакува само Меси (фото)

Канал5 - 13.06.2018

​Аргентинката Росио Роблес му задава големи главоболки на селекторот на аргентинската репрезентација. Имено, прекрасната Росио направи вистински хаос меѓу репрезентативците во пресрет на Светското првенство во Русија.