TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО| Дупка на улица „проголта“ автомобил во Неапол

Нетпрес - 21.02.2024

Двајца мажи може да бидат среќни што останаа живи откако автомобилот со кој се превезувале пропаднал во голема дупка којашто се отворила во коловозот рано утрото во средата во неаполската населба Вормеро.

„ЧУДО Е ШТО СМЕ ЖИВИ! Огромна дупка се отворила на сред улица и проголта ДВА АВТОМОБИЛИ, по што следело драматично ...

Пулс24 - 21.02.2024

Во неаполскиот кварт Вомеро утрово се урна дел од патот и две возила, од кои едното паркирано, а другото во транзит, паднале во провалија, но патниците не се здобиле со сериозни повреди.Двајца мажи имаат среќа што се живи откако автомобилот со кој ...

„ЧУДО Е ШТО СМЕ ЖИВИ! Огромна дупка се отворила на сред улица и проголта ДВА АВТОМОБИЛИ, по што следело драматично ...

Во Центар - 21.02.2024

Во неаполскиот кварт Вомеро утрово се урна дел од патот и две возила, од кои едното паркирано, а другото во транзит, паднале во провалија, но патниците не се здобиле со сериозни повреди. Двајца мажи имаат среќа што се живи откако автомобилот со кој ...

ФОТО| Дупка на улица „проголта“ автомобил во Неапол

365 - 21.02.2024

Двајца мажи може да бидат среќни што останаа живи откако автомобилот со кој се превезувале пропаднал во голема дупка којашто се отворила во коловозот рано утрото во средата во неаполската населба Вормеро.