TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Фраер засекогаш“ – Миа Костова го покажа својот татко (ФОТО)

Скопје24 - 11.06.2021

Екс водителката на Бекстејџ, а сега веќе инфлуенсерката Миа Костова постојано е активна на социјалните мрежи, па освен за маркетинг и за заработка истите ги користи и за свртување на вниманието на јавноста кон некои болни теми и табуа кои сеуште ...

Мангуп засекогаш: Миа Костова со емотивна посвета и фотка му честиташе роденден на татко ѝ (ФОТО)

Женски магазин - 10.06.2021

За мајката на Миа Костова веќе знаеме дека изгледа неверојатно добро на прагот на седмата деценија , но водителката и инфлуенсерка сега за прв пат покажа и како изгледа татко ѝ. Вчера тој славел роденден, а Миа му честиташе со фотографија од нив ...

„Мангуп форевер“: Миа Костова за првпат го покажа татко си (фото)

Вистина.мк - 10.06.2021

Екс водителката, а сега веќе инфлуенсерката Миа Костова периодов ужива во Албанија каде што е дел од маркетинг и ПР-от на „Havana Beach“. Таа на социјалните мрежи редовно постира фотографии покажувајќи како го поминува времето.

„Мангуп форевер“: Миа Костова за првпат го покажа татко си (фото)

Попара - 10.06.2021

Екс водителката, а сега веќе инфлуенсерката Миа Костова периодов ужива во Албанија каде што е дел од маркетинг и ПР-от на „Havana Beach“. Таа на социјалните мрежи редовно постира фотографии покажувајќи како го поминува времето.