TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Која е Ванда Нара? Сексапилната убавица која скара два другари фудбалери, мајка на пет деца и идна менаџерка на ...

Еспресо - 06.08.2022

Ако помислиме на Ванда Нара, помислуваме на љубовниот триаголник со Макси Лопез и Мауро Икарди, но и на нејзините 5 деца и на повеќе провокативни фотографии на социјалните мрежи. Но, има многу повеќе … Сè започна во соблекувална.

Фото: Ванда ужива на јахта

Канал5 - 06.08.2022

Сопругата на напаѓачот на ПСЖ Мауро Икарди, атрактивната Ванда Нара многу често знае да покаже премногу. Сексапилната сопруга и менаџер на аргентинскиот напаѓач на ПСЖ постојано изненадува со своите фотографии кои речиси секојдневно ги објавува на ...

Тркалото се врти: Ванда Нара го изневерува Икарди со фудбалер кој е помлад од неа?!

24Фудбал - 06.08.2022

Медиумите од Аргентина пишуваат дека Ванда Нара го изневерува Мауро Икарди со фудбалер кој играл за неколку клубови во Аргентина а сега настапува во Европа. Изминатиов период се пишуваше за нова криза во бракот на Ванда Нара и Мауро Икарди, се ...

Ванда Нара го исцеди Икарди и побара развод

Вечер Прес - 05.08.2022

Никогаш нема досаден момент околу Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара! Аргентинските медиуми објавија аудио клип во кој Ванда наводно вели дека дошла во Буенос Аирес за да ги комплетира документите околу нејзиниот развод со напаѓачот на Пари ...

Мауро Икарди брзо реагираше на веста дека Ванда го напушта

Курир - 05.08.2022

Мауро Икарди и Ванда Нара повторно се во центарот на вниманието. Аргентинските медиуми објавија аудио снимка на која наводно Ванда Нара вели дека дошла во Буенос Аирес за да ги комплетира документите за развод со Мауро.

Без сопругот на одмор, непознат маж ѝ ги бакнува градите: Сè поизвесен разводот меѓу Ванда и познатиот фудбалер

Курир - 05.08.2022

Очигледно дека на Ванда ѝ е доста од сè и планира да се разведе од познатиот фудбалер Мауро Икарди. Славниот брачен пар очигледно не успеал да го спаси бракот, Мауро Икарди и неговата сопруга Ванда Нара наскоро би требало да се разведат.

Се појавија нови фотографии на Ванда целосно гола: Гoспоѓата Икарди нема граници

Спортклуб - 05.08.2022

Ванда Икарди се релаксира на Ибица и позира пред камерата за нови провокативни фотографии. Сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди извесно време минува на Ибица. Секојдневно ужива да плива во морето, да се сонча и да ужива во ноќните излегувања, ...

(Фото) Непознат маж ѝ ги бакнува градите на Ванда додека се разведува од Мауро Икарди

Репортер - 05.08.2022

Непознат маж ги бакнува градите на Ванда Нара, сопругата на агрентинскиот фудбалер Мауро Икарди. Фотографијата се појави само неколку дека откако Ванда беше забележана на одмор на Ибица. Аргентинскиот фудбалер ја изневери сопругата со актерката ...

Се појавија нови фотографии на Ванда целосно гола: Г-ѓа Икарди нема граници

Sport M - 05.08.2022

Г-ѓа Икарди се релаксира на Ибица и позира пред камерите за нови провокативни фотографии. Сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди извесно време поминува на Ибица. Ужива секој ден да плива во море, да се сонча и да излегува навечер, сето тоа под ...