TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маж скокна од крило на авион кој се подготвуваше да полета (ВИДЕО)

Кумановски м. - 22.07.2019

Неименуван маж скокнал од кирло на авион кој се подготвувал да полета од аеродромот во Лагос, главниот град на Нигерија. Тој по инцидентот бил приведен, а авионот по детална проверка го продолжил летот кон Порт Хакурту, делтата на реката Нигер.

(Видео) Патниците во паника: Човек во Нигерија скокнал на крило од авион пред полетувањето

Макфакс - 21.07.2019

На аеродром во Лагос, Нигерија, човек се качил на крило од патнички авион непосредно пред полетувањето. Тој предизвикал паника меѓу патниците и секако, веднаш бил уапсен. Драматичните снимки од авионот покажуваат како човекот се качува на работ од ...

(Видео) Патниците во паника: Човек во Нигерија скокнал на крило од авион пред полетувањето

24Инфо - 21.07.2019

На аеродром во Лагос, Нигерија, човек се качил на крило од патнички авион непосредно пред полетувањето. Тој предизвикал паника меѓу патниците и секако, веднаш бил уапсен. Драматичните снимки од авионот покажуваат како човекот се качува на работ од ...