TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

Репортер - 11.07.2019

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди.

ФОТО Која е атрактивната девојка покрај Груевски?

Фокус - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта.

На забавата со Груевски бил и порно глумецот Роко Сифреди

А1 On - 11.07.2019

На истата забава каде што пред два дена присуствувал експремиерот и азилант во Будимпешта, Никола Груевски, била и познатата светска порно ѕвезда, Италијанецот Роко Сифреди. Станува збор за бизнис настан кој се одржува еднаш во годината, а ...

Груевски на забавата бил со порно глумец

Скопје1 - 11.07.2019

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) беше објавена фотографија од експремиерот Никола Груевски. На фотографијата може да се забележи дека тој присуствувал на забава организирана од „ИТЛ Груп“ и е во ...

Груевски на бизнис забава во Будимпешта

А1 On - 11.07.2019

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) беше објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски, сега азилант во Будимпешта, Унгарија како во присуство на девојка и уште две други лица, ...

Груевски се скоцка и се сликаше на црвен тепих на нова бизнис журка во Будимпешта (ФОТО)

+инфо - 11.07.2019

Поранешниот премиер кој избега и доби азил во Унгарија, Никола Груевски, повторно се појави во јавноста на нова бизнис забава во Будимпешта. Тој е фотографиран со уште двајца мажи и една жена, облечен е панталони, сако и бела кошула.

(Фото) Груевски хит на социјалните мрежи: На бизнис забава во Будимпешта сликан со згодна бринета со длабоко деколте

еМагазин - 11.07.2019

Фотографија со поранешниот македонски премиер Никола Груевски од бизнис забава ( Budapest Business Party ) во Будимпешта, Унгарија стана хит на социјалните мрежи. На фотографијата Груевски позира со бринета со длабоко деколте, која позира и со други ...

Бегалецот Груевски ужива со згодна бринета на бизнис забава во Будимпешта!

Магазин - 11.07.2019

Унгарските новинари пред неколку недели го уловија Груевски како ужива во друштво на неколку мажи со чаша вино на брод на Дунав крај Будимпешта. Овој пат Груевски беше забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте.

ФОТО: Груевски на бизнис забава со непозната жена

Скопје1 - 11.07.2019

Експремиерот и бегалец, Никола Груевски, присуствувал на забава организирана од „ИТЛ Груп“. Станува збор за бизнис забава, а тој бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. Грувски на забавата ги носел и скапите наочари за кои се споменуваше ...

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Слободен Печат - 11.07.2019

Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание.

(ФОТО) Која е атрактивната девојка покрај Груевски

Бриф - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта.

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

МКД - 11.07.2019

Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка.

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Локално - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание. Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте, пишува Слободен печат .

(ФОТО) Груевски во друштво на атрактивна девојка во Будимпешта

Независен - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град. На една од фотографиите објавени на официјалниот фејсбук-профил креиран за овој настан, поранешниот македонски ...

(ФОТО) Груевски со атрактивна девојка на забава во Будимпешта

Нетпрес - 11.07.2019

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој е азилант во Унгарија има активен социјален живот во Бидумпешта. Груевски присуствуваше и на приватна бизнис забава во унгарската метропола на 7 јуни во организација на ...

Груевски во друштво на згодна девојка на бизнис забава во Будимпешта

Фактор - 11.07.2019

Eкс македонскиот премиер Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, каде доби политички азил, е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Фотографијата била направена за време на бизнис забава во ...

(ФОТО) Која е атрактивната згодна бринета со длабоко деколте покрај Груевски?

iPortal - 11.07.2019

Бегалецот и некогашен македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален ...

Фото: Која е атрактивната згодна бринета со длабоко деколте покрај Груевски?

Centar - 11.07.2019

Бегалецот и некогашен македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој побегна од Македонија и доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален ...