TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Го оставил автомобилот на паркинг со клуч на брава цела ноќ, некој му го украл

Фокус - 16.05.2018

Утрово во 07.45 часот во Полициската станица Кисела Вода, Т.Ј.(55) од Скопје пријавил дека во периодот од 22.00 часот на 15.05 до 06.30 часот на 16.05.2018 година од паркинг на улица „Димо Хаџи Димов“, од страна на непознат сторител му било одземено ...

Украден автомобил од паркинг во скопска Кисела Вода

Скопје инфо - 16.05.2018

Вчера рано науто, во 07 часот и 45 минути во Полициската станица Кисела Вода, 55- годишниот Т.Ј од Скопје пријавил дека му е украдено возилото. Имено во периодот од 22.00 часот на 15 мај до 06.30 часот на 16 мај од паркинг на улица „Димо Хаџи ...

Украден автомобил од паркинг во скопска Кисела Вода

24Инфо - 16.05.2018

Украден автомобил од паркинг во скопска Кисела Вода Вчера рано науто, во 07 часот и 45 минути во Полициската станица Кисела Вода, 55- годишниот Т.Ј од Скопје пријавил дека му е украдено возилото.

Скопјанец останал без својата „Астра“ – Ја оставил на паркинг во Кисела Вода со клуч на брава

Република - 16.05.2018

Денеска во 07.45 часот во Полициската станица Кисела Вода, Т.Ј. (55) од Скопје пријавил дека во периодот од 22.00 часот вчера до 06.30 часот денеска, од паркинг на улица „Димо Хаџи Димов“, општина Кисела Вода, од страна на непознат сторител му било ...