TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ги покажа долгите нозе во кратки бели панталони: Меган Маркл ужива во модната слобода (ФОТО)

Женски магазин - 17.05.2022

фото:Profimedia Комбинацијата на Меган Маркл е незаменлив дел од летната гардероба, а секогаш изгледа скапо! Меган Маркл уживаше во натпревар во кој победи нејзиниот сопруг, принцот Хари и неговиот тим.

Совршен стајлинг на Меган Маркл за претстојниот период: Оваа комбинација е задолжителен дел од летната гардероба!

Убавина и Здравје - 16.05.2022

Меган Маркл уживала на натпревар по поло, во којшто нејзиниот сопруг, принцот Хари, ја понел победата со својот тим Војвотката од Сасекс очигледно ужива во слободата, но и во луксузот во Калифорнија со својот сопруг, принцот Хари.

МИЛЕНИЧКАТА СТАНА БУНТОВНИЧКА: Се уште не седнале на тронот, но Кејт и Вилијам веќе планираат драстични промени за ...

Попара - 16.05.2022

Извори блиски до кралското семејство изјавија за новинарите на The Mirror дека принцот Вилијам и Кејт Мидлтон се надеваат дека ќе го променат официјалниот протокол. Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон ќе го направат тоа со користење на лични имиња ...