TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тешка сообраќајка на „Илинденска”, три лица пренесени во болница

Слободен Печат - 22.10.2021

Сообраќајна несреќа меѓу две возила се случи вечерва околу 19 часот на булеварот „Илинденска”, пред кафе бар Трибека. Во несреќата, едно лице е потешко повредено, а две други лица се со полесни повреди и сите се пренесени во болница.

Сообраќајка на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Кајгана

Сообраќајка на „Илинденска“: Три лица пренесени во болница, едно е потешко повредено

Нова ТВ

Тешка сообраќајка вечерва на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Курир

Сообраќајка на „Илинденска“: Три лица пренесени во болница, едно е потешко повредено

Zoom

Тешка сообраќајка на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Нетпрес

Тешка сообраќајка на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Lider

Press24 Вечер Прес Точка Фокус

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Денешен - 22.10.2021

Сообраќајна несреќа меѓу две возила се случи вечерва околу 19 часот на булеварот „Илинденска“, пред кафе бар Трибека. Во несреќата, едно лице е потешко повредено, а две други лица се со полесни повреди и сите се пренесени во болница.

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Либертас

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Бриф

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Сител

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска", три лица се пренесени во болница

Канал5

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

Република

Сообраќајка меѓу две возила на „Илинденска“, три лица пренесени во болница

еМагазин

Опсервер Независен

ФОТО: Сообраќајна несреќа кај Трибека, тројца повредени, Илинденска блокирана кај Зоолошка

Телма - 23.10.2021

Доцна вечерва полицијата го заврши увидот на сообраќајната несреќа која се случи на Илинденска во Скопје во близина на угостителскиот објект ...

Тешка сообраќајка на Илинденска, ова се деталите

Скопје инфо